Sport.pl

Oficjalne oświadczenie Karoliny Kowalkiewicz po UFC 238. "Taka jest bolesna prawda"

Karolina Kowalkiewicz (12-5), która w sobotę na gali UFC 238 przegrała swój pojedynek z Alexą Grasso (11-2), wydała oświadczenie, w którym informuje, że nie zamierza jeszcze kończyć kariery.

Karolina Kowalkiewicz notuje obecnie serię trzech porażek z rzędu, ale przypomnijmy, że w organizacji UFC walczyła o pas kategorii słomkowej z Joanną Jędrzejczyk, a także pokonała Rose Namajunas, która jeszcze nie tak dawno zasiadała na tronie dywizji słomkowej. Zawodniczka Shark Top Team, zachowała się jak należy i pogratulowała wygranej swojej rywalce. Kowalkiewicz zdaje sobie sprawę, że najlepsze lata ma już za sobą, ale zamierza dostarczyć nam jeszcze emocji. Więcej o MMA na InTheCage.pl

Poniżej prezentujemy oficjalnie oświadczenie zawodniczki:

Ogromne gratulacje dla Alexy zrobiłaś świetną robotę, bardzo dziękuje wszystkim za wsparcie i ciepłe słowa. Nie martwcie się o mnie, bywało lepiej, ale mam się dobrze. Siniaki na twarzy zaraz się zagoją. Zostawiłam w tej walce całe serce, ale niestety czegoś zabrakło… już nie jestem tą samą zawodniczką co kiedyś. Niestety bolesna prawda jest taka, że najlepsze lata i szczyt formy mam już za sobą, jest dużo młodych, utalentowanych ambitnych zawodniczek którym trzeba ustąpić miejsca…. ale nie martwcie się, jeszcze wrócę i będę dawać dobre walki może nie na samym „szczycie” ale dostarczę Wam wielu emocji, dajcie mi tylko trochę czasu… jeszcze raz dziękuję! 
Komentarze (3)
Oficjalne oświadczenie Karoliny Kowalkiewicz po UFC 238. "Taka jest bolesna prawda"
Zaloguj się
  • estacionmexico

    0

    powinna powalczyc z Najmanem albo Justinem Bieberem

  • olal.bana.gw

    0

    Trzeba wiedziec kiedy odejsc. To wiedza ktora przychodzi z wiekiem ale tylko dla czesci ludzi (Homo Sapiens). Wielu wpada w pulapke wiary w cuda (homo catholicus).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX