Sport.pl

Jest nagranie z zatrzymania Mameda Ch. "Policjanci weszli siłowo" [WIDEO]

Mamed Ch. został zatrzymany przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych. Najlepszy zawodnik w historii KSW jest podejrzany o paserstwo luksusowych aut. Policja udostępniła wideo z zatrzymania.

We wtorkowy poranek o godz. 6:00 zatrzymany przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych został Mamed Ch. Były zawodnik MMA przebywał na Warmii i Mazurach, a do zatrzymania doszło na zlecenie prokuratora Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach. Sprawa dotyczy paserstwa luksusowych aut.

Oto wideo, które udostępniła policja:

- Dziś śląscy kryminalni udali się na teren województwa warmińsko-mazurskiego. Punktualnie o godzinie 6.00 policjanci wspierani przez funkcjonariuszy Biura Operacji Antyterrorystycznych jednocześnie weszli siłowo do domu mieszczącego się w jednej z miejscowości pod Olsztynem, gdzie zatrzymali 38-letniego mężczyznę. Ponadto stróże prawa zabezpieczyli do sprawy wartościowe przedmioty, które mogą pochodzić z przestępstwa. Zatrzymany zostanie dzisiaj przekonwojowany do Katowic. Obecnie policjanci prowadzą czynności w miejscu zatrzymania 38-latka. Decyzje o kolejnych czynnościach podejmie prokurator nadzorujący sprawę - czytamy w oświadczeniu policji.

Czeczen usłyszy zarzuty po doprowadzeniu do prokuratury. Dopiero wtedy zostanie podjęta decyzja o ewentualnym zastosowaniu środków zapobiegawczych. Z oświadczenia opublikowanego przez prokuraturę wynika, że sprowadzone samochody, takie jak Porsche Panamera, Range Rover Evoque, BMW M6 czy BMW serii 7, były kupowane na terenie Czech.

Legenda europejskiego MMA

Osiem lat - niemal dokładnie tyle czasu nikt nie był w stanie pokonać Mameda (34-6-2, 13 KO, 17 SUB), byłego mistrza KSW wagi średniej. Ta sztuka dopiero udała się Tomaszowi Narkunowi, najlepszemu zawodnikowi kategorii półciężkiej. 38-letni Czeczen z polskim paszportem wyzwał "Żyrafę" na rewanż, ale w grudniu 2018 roku też poległ. Po tamtym pojedynku zakończył karierę. Kibice wciąż się jednak łudzą, że Mamed wróci do klatki.

Więcej o:
Komentarze (73)
Jest nagranie z zatrzymania Mameda Ch. "Policjanci weszli siłowo" [WIDEO]
Zaloguj się
 • stalinmourinho

  Oceniono 14 razy 14

  Ten film ma taką pikselozę, że chyba przedstawia jakiś tutorial z Minecrafta.

 • zamknij_oczy

  Oceniono 25 razy 13

  Klasyka - nieudolna próba przykrycia przez Pi$dzielców sprawy Falenty. Rzędzący wykorzystując aparat państwa za wszelką cenę chcą odwrócić uwagę mediów, a tym samym opinii publicznej. To znaczy, że Falenta mówi prawdę, a Pi$iorki mają pełne gacie. Jest grubo, ale biorąc pod uwagę, że mają w swoich rękach prokuraturę, mogą ukręcić sprawie i Falecie łeb. Nie odpuszczać!!!

 • lacrimal

  Oceniono 9 razy 9

  Celem tego filmu jest pokazanie za każdy z nas ma wadę wzroku
  Perfidne

 • bonleon

  Oceniono 10 razy 8

  Ale jaki jest niby cel pokazania tego filmu ??? chodzi o upokorzenie? pokazanie bohatera MMA w gaciach i na tym tle pokazać sukces??? To dlaczego nie przeprowadzili go jeszcze przez rynek??? istnieją przecież tak piękne średniowieczne wzory...
  I jak gazeta, tak wiele pisząca o dobrodziejstwie wielokulturowości, pisze o M.Ch. nagle per Czeczen. To ma obywatelstwo polskie czy nie ???
  Żeby było jasne - nie bronię go, nie znam sprawy, ale jesli popełnił przestępstwa powinien zostać ukarany.

 • plugawy_len

  Oceniono 5 razy 5

  W decydujacej fazie finaly NBA, oraz o puchar Stanleya. A w dziale sport o tym nie przeczytasz. Przeczytasz o zatrzymaniu Mameda za paserstwo. Brawo wy!

 • lenny102

  Oceniono 9 razy 5

  Jak byly kupowane to jak to paserstwo wygladalo?A co do Czeczenow to juz sie wypowiadalem, mialem nadzieje ze Mamed jest wyjatkiem....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX