Sport.pl

Najman po żenującej przegranej obraża rywala. "Takiej piź...e odklepać to byłby koniec świata"

Marcin Najman (1-4) przegrał przed czasem z Pawłem "Trybsonem" Trybałą (5-3) na gali Free Fight Federation w Zielonej Górze. - Takiej piź...e odklepać to byłby koniec świata - powiedział tuż po walce 40-latek z Częstochowy. Najman nie zdążył odklepać, bo sędzia musiał interweniować i sam przerwał walkę. Tym samym Najman więcej już nie zawalczy. Ogłosił zakończenie przygody ze sportami walk.

Paweł "Trybson" Trybała zdemolował Marcina Najmana na FFF 1, gali na zasadach MMA na której walczyli polscy celebryci. To kolejna kompromitująca porażka Najmana, który tym razem został rozbity w 40 sekund. Po walce nie krył żalu o swoją formę, ale zdradził też, że nawet jak otrzymywał mocne ciosy na głowę, to nie miał zamiaru odklepać, by się poddać, więc musiał interweniować sędzia ringowy.

- Generalnie walka wyglądała dokładnie tak, jak sobie wyobrażałem. Trybała podszedł na mój dystans i od razu wyłapał lewego sierpa. Cofnął się i już nie podchodził. Na wszystkich się rzucał, na mnie nie. Gdy dwa razy podszedł, to od razu dostał gałę. Pokonał mnie, bo wykonał swój game plan w stu procentach. Mi już zabrakło szybkości i refleksu. Wiedziałem, że nie odklepie. Takiej piź...e odklepać to byłby koniec świata - mówił po walce Najman.

Koniec kariery Najmana

To była kolejna zawstydzająca porażka Najmana, ale jeśli ktoś śledzi losy pięściarza z Częstochowy, to przecież nie będzie zdziwiony. Trudno o innego polskiego sportowca, który osiągnął tak niewiele, a ciągle było o nim głośno.

Kontrowersyjny zawodnik oświadczył na instagramie, że już kończy przygodę z zawodowym sportem.

Więcej o:
Komentarze (53)
Najman po żenującej przegranej obraża rywala. "Takiej piź...e odklepać to byłby koniec świata"
Zaloguj się
 • romangrzybek

  Oceniono 20 razy 18

  I pomyśleć że dla tego g.wna powołana przez PIS instytucja mająca promować Polskę na świecie zorganizowała za ciężkie pieniądze "wielką galę walki" w Londynie. Te plakaty "Polskie asy" a na nich Najman jako numer jeden. A oprócz niego Popek, Pudzian i paru takich samych asów. Polak wygrał tylko jedną walkę bo walczył przeciw drugiemu Polakowi. A Londyn śmieje się z tych "Polskich Asów" i tej gali do dziś.

 • mariushh

  Oceniono 11 razy 11

  lubie go,kazdy upadek potrafi wytlumaczyc.Jest jak partia rzadzaca,ku chwale ojczyzny.

 • lukki69

  Oceniono 12 razy 10

  Wróci do klepania słabszych po osiedlach i dyskotekach......nawóz....

 • lobuz5

  Oceniono 11 razy 9

  No przestań, na pewno jeszcze ktoś chciałby spuścić Ci w.p.i.e.r.d.o.l Nie wiem, może któraś z sióstr godlewskich albo nawet popek?

 • kolorofon68

  Oceniono 9 razy 9

  Informacja o końcu kariery tego pana jest wstrząsająca dla wszystkich sympatyków boksu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX