Sport.pl

Gwiazda UFC porwała taksówkę i zdemolowała pokój hotelowy

Darren Till, gwiazda UFC, najpierw zniszczył mienie hotelu, w którym przebywał na urlopie, a następnie porwał taksówkę - donosi dailymail.co.uk.

Darren Till przebywał w hotelu na Teneryfie, gdzie wraz z kolegami połamali meble i opróżnili znajdujące się tam gaśnice. „Gorilla” został wydalony z terenu budynku i udał się do innego hotelu w El Duque, ale nie został przyjęty, jak i reszta osób, z którymi się przemieszczał. Anglik i reszta zamówili taksówkę. Podczas pakowania bagaży doszło do kuriozalnej sytuacji i były pretendent do tytułu mistrzowskiego UFC razem z kolegami dostali się do samochodu, gdy kierowca pakował ich bagaże. Udało im się dojechać do Le Caleta.

Zdarzenie miało miejsce w czwartkowy poranek. Nie wiadomo, kim były inne osoby zamieszane w całą sytuację. Till ostatni raz był widziany oktagonie w marcu tego roku, kiedy znokautował go Jorge Masvidal. Wcześniej przegrał z Tyronem Woodleyem. Jego rekord jest jednak imponujący: dwie porażki, remis i aż siedemnaście zwycięstw. Więcej o MMA przeczytasz na portalu InTheCage.pl

Więcej o:
Komentarze (7)
Gwiazda UFC porwała taksówkę i zdemolowała pokój hotelowy
Zaloguj się
 • sammy_the_salmon

  Oceniono 4 razy 4

  Mała pomoc dla redaktora - angielskie "record" to po polsku wynik.

 • dreyer

  Oceniono 2 razy 2

  Ot, Anglicy na wakacjach, normalka. Po co więcej drążyć temat.

 • lblblblb

  Oceniono 1 raz 1

  "Gwiazda zdemolowała"- to jest nowa informacja na temat płci zawodnika. Do tej pory pisało się o nim " Gwiazdor zdemolował ".
  A wystarczyło nie ściągać na maturze "redaktorze".

 • boliver

  Oceniono 1 raz 1

  Zycie prostaka bez mozgu,,

 • basalykk

  Oceniono 1 raz 1

  La Caleta pseudoredaktorze!

 • zygmund

  0

  Dostali się do samochodu? Może nim odjechali? Bo samo zajęcie miejsc w taksówce jest chyba normalne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX