Sport.pl

Mariusz Pudzianowski przegonił gości wesela. Twierdzi, że to jego posiadłość [WIDEO]

Mariusz Pudzianowski przegonił gości weselnych z hotelu i wyrzucił z niego właściciela nieruchomości. Zawodnik MMA uważa, że połowa budynku, w którym odbywała się impreza należy do niego - donosi Super Express.

Do kuriozalnej sytuacji doszło kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz wyciekły nagrania. W Andrychowie mieści się hotel, w którym odbywało się wesele. Impreza nagle została przerwana, bo w hotelu pojawił się Mariusz Pudzianowski, który wraz z kilkoma kolegami zaczął przeganiać hotelowych gości, a także wynosić meble z budynku. Sportowiec twierdzi, że w lipcu ubiegłego roku nabył 50 procent udziałów w hotelu, a impreza odbywała się akurat na jego połowie. Przedsiębiorca Andrzej Kowalczyk ma jednak inne zdanie i twierdzi, że to on jest właścicielem całego budynku.

Portal money.pl informuje, że Pudzianowski nabył udziału w hotelu od byłej żony Kowalczyka. Sprawa do dziś nie jest wyjaśniona przez sąd. - To ten pan działa niezgodnie prawem, to on ma sprawy karne w toku, nie ja - twierdzi Pudzianowski. Warto dodać, że to nie pierwszy raz, gdy Pudzian może mieć kłopoty z prawem. W latach 2000-2001 przebywał w więzieniu za udział w bójce.

Całą sytuację możecie obejrzeć poniżej:

 

Pudzianowski twierdzi, że to on jest ofiarą całej sytuacji, a sąd rozstrzygnie jego niewinność. Pudzian dopiero teraz odniósł się publicznie do skandalicznej sytuacji, choć miała ona miejsce kilka miesięcy temu:

Pudzianowski obecnie rehabilituje się po odniesionej porażce z Szymonem Kołeckim. Do klatki KSW najwcześniej wróci dopiero za kilka miesięcy.

Więcej o:
Komentarze (166)
Mariusz Pudzianowski przegonił gości wesela. Twierdzi, że to jego posiadłość [WIDEO]
Zaloguj się
 • abcacy

  Oceniono 68 razy 64

  Panie Mariuszu z całym szacunkiem do Pana sportowej kariery zachował się Pan skandalicznie. Nawet jak ma Pan racje to nie ten moment i ta pora, zniszczył Pan dwojgu ludziom imprezę życia, ich wesele. Tego Pan nie przykryje swoimi medalami. Wstyd i skaza na Pana honorze.

 • dura_lex

  Oceniono 58 razy 54

  W MMA jest zerem to próbuje cwaniakować i wyżywać się na Bogu ducha winnych ludziach, którzy swoje wesele będą wspominać jako tępego troglodytę wyrzucającego weselników. Sterydy zupełnie wyprały mózg tej ofiary losu.

 • eclipse23

  Oceniono 43 razy 41

  szympans ma siusiaka wielkości łechtaczki to musi jakoś nadrabiać kompleksy

 • jan.go

  Oceniono 38 razy 38

  Pudzianowski palancie jak wygrasz sprawę w sądzie wtedy to będzie twoja połowa Tylko pamiętaj musisz poprosić sąd żeby powiedział która

 • jego_eminencja

  Oceniono 34 razy 34

  Pudzian liczyl ze ten facet sie przestraszy i odpusci, bo Pudzian ma bary szerokie jak szafa i napakowanych tirowców ale ten facet zna swoje prawa i widac ze przewyzsza Pudziana inteligencja kilka razy (co nie jest trudne)

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 35 razy 33

  A może byście tak przestawili jeszcze sprawę z perspektywy właściciela? Rozwiódł się z żoną, która przed podziałem majątku sprzedała udziały Pudzianowskiemu w tym hotelu, do czego nie miała prawa, a teraz ów Pudzianowski domaga się połowy własności - o tym właśnie w money.pl napisano.

 • baaag

  Oceniono 28 razy 28

  Pudzian to bydlę, wiadomo. Młodzi powinni wystąpić do sądu o duuuuże pieniądze za straty moralne.

 • gwlazlo

  Oceniono 25 razy 25

  Zachowanie typowe dla bandyty czy gangstera. Napad z wymuszeniem, grożeniem gościom i niszczenie mienia - tak nie zachowuje się normalny, praworządny człowiek. Jeśli chciał udowodnić swoją własność, powinien iść do sądu, a nie nasyłać zbirów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX