Sport.pl

Wyciekło nagranie, na którym widać, jak Conor McGregor zaatakował kibica [WIDEO]

Conor McGregor zaatakował w marcu kibica, który robił mu zdjęcia. Irlandczyk wówczas zabrał i zniszczył jego telefon. Właśnie wyciekło nagranie, na którym widać całe zajście przed jednym z hoteli w Miami.

Przed hotelem w Miami McGregor miał wytrącić z ręki telefon fanowi, który próbował zrobić mu zdjęcie. Według relacji wezwanej na miejsce policji aparat upadł na ziemię, a Conor dodatkowo jeszcze go podeptał. - Nie mam pojęcia, czy był pijany albo naćpany, ale wyglądał na wkur*ionego. Ja pozostałem pasywny, nie chciałem bójki. I nagle on wytrącił mi telefon. Cios był tak silny, że poczułem to w całym ciele - tak całe zdarzenie opisał wówczas Ahmed Abdirzak, którego Irlandczyk zniszczył telefon.

Jego wersję potwierdza także nagranie, które wyciekło do internetu. Widać na nim, jak McGregor nagle podchodzi do robiącego zdjęcie kibica, po czym wytrąca mu telefon z ręki, dodatkowo niszcząc go butem.

 

To nie był pierwszy przypadek, gdy McGregor zaatakował własność fana, który chciał go nagrywać lub robić mu zdjęcia. Ostatnio podobna sytuacja miała miejsce w 2017 roku, gdy nagrywany Irlandczyk w napadzie złości próbował wyrwać telefon z dłoni jednemu z kibiców.

Więcej o:
Komentarze (13)
Wyciekło nagranie, na którym widać jak Conor McGregor zaatakował kibica [WIDEO]
Zaloguj się
 • mhjunior007

  Oceniono 4 razy 4

  W Irlandii ten furiat wciąż jest kreowany na idola. Ja rozumiem, że w swoim sporcie jest gwiazdą i zasłużenie odniósł sukces. Ale co innego uznanie czyjejś klasy sportowej a co innego podawanie dzieciom i młodzieży za wzór faceta, który ewidentnie ma problemy ze swoimi emocjami.

 • revian

  Oceniono 1 raz 1

  Wcale mu się nie dziwię, natręctwo tych czarnych jest nie do zniesienia. Lepiej by się do roboty wzięli.

 • adaga77

  Oceniono 1 raz 1

  Masakra. W jakich czasach przyszło nam żyć? Ledwo go dotknął, jeszcze się dziwię, że Connora nie oskarżył o trwałe kalectwo lub o molestowanie :) A te pajace z telefonami którzy filmowali aby jak najszybciej udostępnić filmik na YT lub na FB i liczyć na lajki, przecież teraz to najważniejsze. Żenada

 • bogdan19741974

  Oceniono 1 raz 1

  burdy tylko po za ringiem a w ringu dostaje po pysku,i ten chod przed hotelem co za imbecyl

 • mazen17

  0

  Najlepszy jest koles na dole po lewej, zaslania sie w razie czego swoja cizia w pomaranczowej.

 • beku72

  Oceniono 2 razy 0

  Straszne takiej masakry dawno nie widziałem ta komórka tak brutalnie skopana wszędzie odpryski szkła i części tak wybebeszone idę zwymiotować :)

 • qqben

  Oceniono 2 razy 0

  Szybki, skubaniec...

 • wyjadacz_parkietuf

  Oceniono 6 razy 0

  Hehe... Po prostu ceni sobie prywatność ;))

 • martinez027

  Oceniono 3 razy -1

  nie wiem kim jest ten gregor ale chyba nie szachistą ...Ale dobrze z bambusem postapił--z tą dziczą nie można inaczej!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX