Sport.pl

KSW 47. Kontrowersyjny werdykt w wielkim starciu. "Spójrzcie tylko na jego twarz"

Na gali KSW 47 Borys Mańkowski (19-8-1, 3 KO, 7 SUB) doznał trzeciej porażki z rzędu. Na punkty pokonał go Norman Parke (26-6-1-1NC, 4 KO, 12 SUB), ale Mańkowski nie zgadza się z tym werdyktem.

Na KSW 47 Borys Mańkowski wrócił do klatki po ponad rocznej przerwie. Zaliczył dwie porażki z rzędu, ostatnią z Roberto Soldiciem. Do boju z Parkiem wyszedł bardzo zmotywowany, obecnie przeżywa swój najtrudniejszy okres w ponad ośmioletniej karierze w KSW, do porażek przyczyniły się również kontuzje.

KSW 47. Nieudany powrót Mańkowskiego

Mańkowski został jednak pokonany przez Normana Parke'a po jednogłośnej decyzji sędziów. Każdy z nich przyznał Irlandczykowi zwycięstwo 29:28. Polak był z tego faktu bardzo niezadowolony. - Pierwsza runda poszła tak, jak chciałem. Myślę, że wygrałem ją nawet 10:8. Tak mi się wydaje. Nawet jeśli przegrałbym dwie kolejne, to powinien być remis. Drugie starcie też wygrałem. Spójrzcie tylko na twarz Normana - powiedział cytowany przez Polsat Sport i dodał, że chciałby stoczyć walkę rewanżową z Parkiem.

Więcej o:
Komentarze (8)
KSW 47. Kontrowersyjny werdykt w wielkim starciu. "Spójrzcie tylko na jego twarz"
Zaloguj się
 • komendantkisiel

  Oceniono 4 razy 4

  kto normalny to ogląda? wirtualne tytuły, żadnych rankingów, 2/3 bijących się to Polacy i co smutne - Polki.

 • farah

  Oceniono 2 razy 2

  Nie ma żadnej kontrowersji. Mańkowski został obity na cacy. Tylko w pierwszej rundzie miał przewagę, ale też dlatego, że Parke go się "uczył". Mańkowski chciał wygrać cepami i wyszumiał się w pierwszej rundzie. Potem oktagon należał do niego, a ostatnia runda to już była totalna dominacja Anglika.
  Brawo Parke! Super zgasiłeś zarozumiałego, mądralińskiego Polaka.

 • plastikpiokio

  Oceniono 1 raz 1

  a ja uważam że ci porąbancy powinni bić się w tych klatkach siekierami --byłoby bardziej widowiskowo i kolorowo .

 • boliver

  0

  Zoo z wariatami,,

 • internauta2013

  0

  "Człowiek to brzmi dumnie".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX