Sport.pl

Mariusz Pudzianowski wył z bólu! Tak załatwił go Kołecki [WIDEO]

Superstarcie między dwoma zawodnikami, których nazwiska są znane na całym świecie, czyli walka między Mariuszem Pudzianowskim i Szymonem Kołeckim, była dzisiejszym co-main eventem gali KSW 47 w Łodzi. Starcie zawiodło jednak oczekiwania.

Mariusz Pudzianowski prawie całą całą karierę walczył dla KSW. Po paśmie trzech zwycięstw dostał szansę pokazania się na tle byłego mistrza – Karola Bedorfa. Odniósł klęskę przez kimurę w pierwszej rundzie. Olimpijczyk jest świeżo zatrudnionym przez KSW zawodnikiem. W swojej karierze stoczył siedem walk, wygrywając sześć razy.

KSW 47. Pudzianowski pokonany przez Kołeckiego

Już w pierwszych sekundach starcia Pudzianowski spróbował obalenia, ale Szymon Kołecki zdołał to wybronić. Walka trafiła pod siatkę, gdzie zawodnicy zmieniali się pozycjami. Pudzian punktował kolanami. W drugiej minucie Kołecki kopnął rywala poniżej pasa i Mariusz dostał chwilę na dojście do siebie. Tuż po powrocie do walki Pudzianowski złapał gilotynę, ale Kołecki zerwał technikę i na odejściu poczęstował rywala cielnym ciosem w twarz. Walka ponownie znalazła się pod siatką, gdzie obaj zawodnicy byli dość aktywni. Po rozerwaniu Kołecki próbował podbródkowych, a Pudzian obalenia. W końcu to Szymonowi udało się obalić rywala, ale w trakcie tego obalenia coś strzyknęło w nodze Pudziana i było po walce.

Więcej o:
Komentarze (25)
Mariusz Pudzianowski wył z bólu! Tak załatwił go Kołecki [WIDEO]
Zaloguj się
 • alakyr2

  Oceniono 18 razy 14

  Zastanawiam się jakim ten Pudzian jest kretynem. Brakowało mu jakiegoś mądrego doradcy albo mądrej kobiety. Zamiast zakończyć karierę strongmana i skupić się na biznesie, otworzyć sklep internetowy, sprzedawać sprzęt, odżywki, prowadzić kursy, treningi itd, zrobił z siebie błazna, głupka do bicia i zniszczył tę swoją markę ...

 • sztucznypolak

  Oceniono 9 razy 9

  "Wyl z bolu"
  No to gawiedz musiala byc zachwycona!

 • goldberg

  Oceniono 15 razy 9

  To oczywiście wina Tuska i 8-miu lat rządów PO-PSL.

 • vomiting_frog

  Oceniono 7 razy 7

  Jak byłem w przedszkolu to się ekscytowałem Hulkiem Hoganem tak jak niektórzy dorośli KSW dziś.

 • lud.czerski.wyklety

  Oceniono 12 razy 6

  Ale wiocha z tymi reklamami na plecach na polskich galach. Gdzieś na świecie to jeszcze praktykują, czy tylko w naszym pszenno-buraczano-discopolowym zadupiu gdzie psy dupami jedzą?

 • drvx

  Oceniono 8 razy 4

  Wzruszyła mnie ta historia :D

 • dvla

  Oceniono 8 razy 4

  patola to disco polo ksw. ile agora kasuje za promocje tego G?

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 8 razy 4

  Spoko pudzian, załóż cyrk objazdowy i bij się osiłkami na wsi!

 • com.pl767

  Oceniono 5 razy 3

  Weźcie tego klowna pudzianka i jego tępy txt TANIO SKÓRY NIE SPRZEDAM razem z drugim pajacem najmanem do cyrku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX