Sport.pl

Jest nagranie! Janikowski brutalnie znokautowany na KSW 47 [WIDEO]

Uwielbiany przez fanów Damian Janikowski stanął dziś na gali KSW 47 przed wielkim wyzwaniem. Na jego drodze pojawił się znakomity stójkowicz, pochodzący z Serbii - Aleksandar Ilić. Polak wyzwaniu nie sprostał.

Damian Janikowski to wschodząca gwiazda polskiego MMA. po trzech wygranych przed czasem pojedynkach trafił na niezwykle doświadczonego i zmotywowanego Michała Materlę, który zatrzymał jego zwycięski marsz.

Aleksandar Ilić to najlepszy zawodnik wagi średniej w Serbii. Popularny „Joker” wygrał 10 z ostatnich 11 pojedynków i może pochwalić się serią czterech zwycięstw.

Pierwszą rundę Janikowski rozpoczął łapiąc szybko klincz i wciskając Ilicia pod siatkę. Po chwili pracy w tej pozycji walka wróciła na środek klatki, ale nie na długo. Damian złapał rywala wpół i obalił, zyskując dominującą pozycję i wykluczając nogę Ilicia. Początkowo Janikowski nie był specjalnie aktywny, ale przy próbie podniesienia walki do stójki ponownie uderzył rywalem o matę i ponownie znalazł się na górze.

Bardzo podobnie rozpoczęła się druga runda starcia. Janikowski szybko poszedł po obalenie, gdzie niemal cały czas był z góry, wpadając co jakiś czas w półgardę rywala. Po powrocie walki do stójki widać było, że praca w parterze wyczerpała.

W trzeciej rundzie Ilic wyczuł moment, gdy Damian Janikowski opuścił prawą rękę i celnie trafił lewą nogą, posyłają go nieprzytomnego na matę.

KSW 47. Wideo z potężnym ciosem:

Więcej o:
Komentarze (14)
Jest nagranie! Janikowski brutalnie znokautowany na KSW 47 [WIDEO]
Zaloguj się
 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 2 razy 2

  No to kolejna 'łyso-karka' gwiazdka zgasła!

 • soap2

  Oceniono 2 razy 2

  Sport.pl dajcie sobie spokój z tymi pajacami.

 • sobieryba

  Oceniono 4 razy 2

  Ilic zgasił światło Janikowskiemu
  ....................
  Good Night White Pride

 • kot_kotando

  Oceniono 1 raz 1

  Czym się różni brutalny nokaut od dżentelmeńskiego, łagodnego czy jakiegokolwiek innego?

 • drvx

  Oceniono 3 razy 1

  Rywal zapalił wschodzące gwiazdy w łepetynie wschodzącej gwiazdy polskiego KSW "_

 • lukturko

  0

  Brutalnie? A czego się spodziewał, jak tam wchodził? Wersalu?

 • glemp1

  0

  Nokaut nigdy nie jest pieszczotliwy, szanowny redaktorku...

 • mp102

  0

  No kolejna walka, która pokazuje jak bardzo różnią się klasyczne sporty walki i rywalizacja w nich od mma. Janikowski drugi ciężki nokaut oby się to nie skończyło jakimś urazem mózgu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX