Sport.pl

Czołowy polski zawodnik MMA zatrzymany za udział w zorganizowanej grupie przestępczej

Adam W., czołowy polski zawodnik MMA, został zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze Policji wraz z dziewięcioma innymi osobami powiązanymi z grupą pseudokibiców Ruchu Chorzów - "Psycho Fans".

Jak informuje policja, zatrzymano dziesięciu członków grupy pseudokibiców "Psycho Fans", a jednym z nich jest czołowy polski zawodnik MMA - Adam W. Wszystkim zatrzymanym postawiono już zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, handlu narkotykami, rozbojów oraz udziału w ustawkach. O sprawie pisze nawet angielski "The Sun" czy duński "BT".

Adam W. od swojego debiutu w MMA w 2017 roku, wygrał 10 walk, przegrywając dwukrotnie. Ostatni raz uległ w listopadzie ubiegłego roku, po jednogłośnej decyzji sędziów, walcząc przeciwko Marcosowi Rogerio de Limie. Polak zadebiutował także w największej organizacji sportów walki na świecie, UFC, gdzie może popisać się rekordem 2-1.

 

Więcej o:
Komentarze (34)
Czołowy polski zawodnik MMA zatrzymany za udział w zorganizowanej grupie przestępczej
Zaloguj się
 • mariuszlee

  Oceniono 26 razy 26

  Adam Wieczorek

 • fctheduck

  Oceniono 18 razy 16

  KIbice wyklęci, maskotka PiS nie pójdą przecież siedzieć. Kaczyński nie może na to pozwolić.

 • xx78

  Oceniono 20 razy 16

  Jednego młotka na wolności mniej.

 • paruwkowy_skrytobujca

  Oceniono 15 razy 13

  MMA, liga bandziorów na legalu.

 • hajduk1970

  Oceniono 15 razy 11

  Apeluje o zbiorke Pieniedzy dla Prawdziwego Polaka Patrrioty ,Czlowieka Honoru i Rycerza Ortalionu Adama Wu.

 • spyderman2

  Oceniono 11 razy 9

  a patryk nijaki, ten co w warszawie miał z ramienia pisu ułątwić stawianie wysokich apartamentowców wśród niskiej zabudowy chasa na wolności, bezkarnie szczuje na Polaków i zakłada kolejne komisje z sutą pensją

 • hiperon59b

  Oceniono 15 razy 9

  Wszystkie te tak zwane sztuki walki to wylęgarnia przestępców. W siłowniach i klubach trenerskich tych tak zwanych sportowców handluje się sterydami i innymi wspomagaczami (raczej nielegalnie). Kasę też trzepią z transmisji telewizyjnych z tego mordobicia a bardzo im w tym pomaga telewizja Polsat.

 • optymistaa43

  Oceniono 7 razy 5

  Kibole i zawodnicy t/z sportow walki to aktywni czlonkowie gangow narkotykowych i innych kryminalnych grup,no i oczywiscie narodowcy czy wszech matolki ,pod skrzydlami PiS i zbrodniczego wzgledem Narodu Polski (TARGOWICA)kosciola katolickiego maja sie dobrze.Ta ochrone widac zawsze w listopadzie i na spedzie jasnogorskim gdzie faszysci RYCZA swoje hasla o milosci ojczyzny.

 • supermarjan

  Oceniono 9 razy 5

  szoda Krakowa...
  tak byli blisko do redukcji rycerstwa ortalionu przynajmniej o polowe...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX