Sport.pl

FEN. Kolejny freak fight w polskim MMA

Raper Gabriel "Arab" Al-Sulwi (1-0, 1 KO) 16 marca w Warszawie stoczy swój drugi pojedynek. Zawodnik wraca do klatki federacji Fight Exclusive Night niespełna półtorej roku od swojego debiutu w mieszanych sztukach walki.

Arab przebojem wdarł się w świat zawodowego MMA wygrywając w swoim debiucie podczas gali FEN 19 z Bartłomiejem "Rubym" Brzezińskim. Al-Sulwi kontrolował przebieg tego pojedynku w pierwszej rundzie, w drugiej skończył starcie przed czasem. Arab od wielu lat związany jest ze sportami walki, gdyż trenuje brazylijskie jiu-jitsu.

- Pewnego dnia Gabriel zadzwonił do mnie i powiedział, że jest gotowy stoczyć swój kolejny pojedynek. Sporo czasu od momentu debiutu spędził na sali treningowej i ocenił, że dziś jest znacznie lepszym zawodnikiem, więc jest gotowy po raz kolejny wyjść do klatki. Mam już dogranego rywala dla Araba, będzie to medialne starcie. Raz na jakiś czas będziemy naszym fanom serwować takie zestawienia - powiedział Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

Sprzedaż biletów na galę FEN 23 i FEN 24 jest możliwa na
Eventim.pl oraz na stronie organizacji: http://fen-mma.com/bilet/ – do końca 2018 roku na galę FEN 24 – 10% rabatu na wszystkie wejściówi.

Więcej o:
Komentarze (6)
FEN. Kolejny freak fight w polskim MMA
Zaloguj się
 • leszek

  Oceniono 5 razy 1

  Półtorej roku??? Czy w redakcji w Święta pracuje ktoś, kto skończył podstawówkę?

 • bartekgryko

  Oceniono 3 razy -1

  freak fight - co to ?
  w redakcji nie znają prawa prasowego ? macie obowiązek używać języka polskiego, co znaczy poprawnego języka polskiego. To dla wielu czytelników język ojczysty, o którego mamy obowiązek dbać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX