Sport.pl

Nastoletnia mistrzyni sztuk walki nie żyje. Przyczyną śmierci ładujący się telefon

15-letnia mistrzyni sztuk walki Irina Rybnikowa nie żyje. Rosjanka zmarła po tym, jak podczas kąpieli w wannie do wody wpadł jej ładujący się telefon.

Ładujący się telefon przyczyną śmierci nastoletniej mistrzyni sztuk walki. 15-letnia Irina Rybnikowa z Rosji zmarła w wannie podczas kąpieli, ponieważ do wody wpadł jej telefon, który w tym czasie się ładował.

Rybnikowa zmarła w domu w sobotę 8 grudnia. Mieszkała w mieście Bratsk, które znajduje się w azjatyckiej części Rosji. W czasie kąpieli 15-latka miała rozmawiać przez telefon, który jednocześnie ładował się podłączony do prądu. Urządzenie wpadło w pewnym momencie do wody. Młoda zawodniczka zginęła na miejscu, a jej ciało po kilku godzinach znaleźli jej rodzice, którzy wrócili do domu.

Irina Rybnikowa uprawiała pankration, będący połączeniem boksu i zapasów. - Jej tragiczny wypadek odebrał życie bohaterce, przyjaciółce, uczennicy. Irina była kandydatką do tytułu mistrzyni świata w pankration. Spoczywaj w pokoju - napisano w oficjalnym komunikacie rosyjskiej federacji.

Więcej o:
Komentarze (359)
Nastoletnia mistrzyni sztuk walki nie żyje. Przyczyną śmierci ładujący się telefon
Zaloguj się
 • Fitor Fold

  Oceniono 18 razy 16

  Mimo młodego wieku odnosiła już sukcesy w rywalizacji z rówieśnikami

  Piękne zdanie gazeto!!!

 • elvisek101

  Oceniono 14 razy 8

  Przyczyną śmierci było pewnie porażenie prądem 230V a nie jakięs pierdy nabazgrane przez redaktorka. Telefon z ładowarką nie zabija :)

 • feydrautha

  Oceniono 9 razy 7

  Wpadł jej do wanny telefon z induktorem (taki na korbę z 2 Wojny Światowej) w taki oto sposób, że ktoś jeszcze przez pól godziny po wpadnięciu do wody kręcił korbą. Za co ja płacę ten abonament ?

 • japka_putina

  Oceniono 13 razy 7

  Niedowiarkom przypomnę historyjkę o tym, co w Rosji jest możliwe.

  Dawno temu radzieccy wielorybnicy złowili wyjątkowo dorodnego zwierza. Problemem okazało się zmierzenie go, bo od głowy do ogona wychodziło 20 metrów, a od ogona do głowy tylko 18. Niewiele myśląc, rybacy wysłali iskrówkę do Radzieckiej Akademii Nauk z pytaniem, czy to możliwe? Akademicy odpowiedzieli: - Tak, to możliwe.Nauka radziecka zna podobne przypadki. Na przykład od czwartku do poniedziałku mijają 4 dni, a od poniedziałku do czwartku tylko 3.

 • likaon72

  Oceniono 8 razy 6

  Żałosny tytuł równie dobrze mogliście napisać że zabiło ją rozszczepienie atomu...(w elektrowni) co za chłam. Cóż ale rozumiem -przedłużacz nie jest taki medialny! Macierewicz u was ze swoją komisją nie dorabia ,po tym jak znikł gdzieś?

 • pioart100

  Oceniono 5 razy 5

  5v ją poraziło , dziwne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX