KSW. Tomasz Narkun złamał rękę

Podczas KSW 46 Tomasz Narkun pokonał Mameda Khalidova. I jak poinformował Andrzej Kostyra, dziennikarz "Super Expressu", mistrz KSW wagi półciężkiej złamał rękę podczas tego pojedynku.

Narkun dwukrotnie mierzył się z Khalidovem. Podczas marcowej gali KSW 42 Khalidov przez dwie rundy nękał Narkuna i zdecydowanie przeważał, ale w trzeciej popełnił szkolny błąd i dał się udusić "Żyrafie". To była pierwsza porażka Mameda od ośmiu lat. Podczas grudniowej gali KSW 46 Narkun wygrał w rewanżu, tym razem na punkty.

- Okazało się, że Tomasz Narkun złamał w rewanżowej walce z Mamedem Khalidovem prawą rękę (kciuk). Jutro w trybie pilnym operacja. Szybkiego powrotu do zdrowia - napisał w czwartek na Twitterze Andrzej Kostyra.

Jaka przyszłość czeka Narkuna?

Prawdopodobnie będzie musiał stanąć w obronie pasa wagi półciężkiej. Jego rywalem może zostać Wagner Prado (15-3). Były zawodnik UFC stoczył dla KSW dwie walki i obie wygrał w efektywnym stylu.

W tym quizie możecie nie pamiętać dokładnych dat, ale czy skojarzycie, kto był wtedy władcą Polski?
1/20Podajemy wydarzenie, a ty dopasowujesz władcę, który rządził wtedy Polską. Bitwa pod Grunwaldem:
Zobacz także
  • Satoshi Ishii MMA. Duże wzmocnienie KSW. Mistrz olimpijski w judo podpisał kontrakt
  • Adrian Zieliński (z prawej) Doping. Koniec sagi braci Zielińskich: Trybunał Arbitrażowy oddalił odwołanie mistrza olimpijskiego
  • Dorota Banaszczyk Dorota Banaszczyk dostanie nagrodę od ministerstwa za MŚ. Działacze karate ją zawiedli