Sport.pl

KSW 46. Piorunujący nokaut w pierwszej rundzie! Padł na deski [WIDEO]

W pierwszej walce gali KSW 46 w Gliwicach rękawice skrzyżowali Michał Michalski (6-4, 2 KO, 1 Sub) i Krystian Kaszubowski (7-0, 1 KO, 1 Sub).

Piorunujący początek KSW 46

Pierwsze starcie na gali KSW 46 nie trwało zbyt długo. Już w 2 minucie i 14 sekundzie pierwszej rundy Kaszubowski zaserwował Michalskiemu mocny nokaut. Starcie bardzo szybko zostało przeniesione do parteru, gdzie Michalski wylądował na plecach, jednak zdołał się podnieść. Mimo, że wyraźnie jego ciosy były szybsze, nie zdołał uchronić się przed siłą „Krisa”, który jednym trafieniem posłał go na deski. W ten sposób Kaszubowski pozostaje niepokonany z rekordem siedmiu wygranych pojedynków, a Michalski będzie musiał zrobić sobie przerwę w startach.

Karta walk KSW 46 jest dostępna pod tym linkiem. Na gali zapowiedziano już, że hitem KSW 47 będzie starcie Mariusz Pudzianowski - Szymon Kołecki. Kołecki to najnowszy transfer KSW, jest mistrzem i wicemistrzem olimpijskim w podnoszeniu ciężarów. Ostatnio rozwiązał umowę z federacją Babilon MMA. Więcej o MMA na InTheCage.pl

Więcej o: