Sport.pl

MMA. Szymon Kołecki - Mariusz Pudzianowski hitem KSW 47!

Ogłaszanie przyszłych walk podczas odbywającej się gali stało się tradycją. W sobotę na gali KSW 46 w Gliwicach poinformowano, że hitem gali KSW 47 będzie starcie pomiędzy Szymonem Kołeckim (bilans 6-1) a Mariuszem Pudzianowskim (12-6, 1 walka unieważniona).

Gala KSW 46 właśnie trwa, jej wydarzeniem będzie rewanż Mamed Khalidov - Tomasz Narkun. Ich pierwsza walka była świetna, a druga zapowiada się tym lepiej, że między zawodnikami podobno nie panuje najlepsza atmosfera.

Tymczasem szefowie federacji zadbali już o emocje na następnej gali, która odbędzie się 23 marca w łódzkiej Atlas Arenie.

Kołecki to mistrz i wicemistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów. Były sztangista jest świeżo zatrudniony przez KSW. Większość swoich występów zanotował pod banderą federacji Babilon MMA. Dla tej organizacji stoczył cztery pojedynki. Przegrał zaledwie raz – na ostatniej gali tworu Tomasza Babilońskiego. Wypunktował go Michał Bobrowski (8-0). Wcześniej wszystkie wiktorie odniósł w pierwszych rundach przez nokaut. Pokonał m. in. Łukasza Borowskiego (4-8), Ivo Cuka (13-11) i Wojciecha Balejko (4-9). Toczył boje zarówno w kategorii półciężkiej, jak i ciężkiej.

„Pudzian” prawie całą całą karierę walczył dla KSW. Po paśmie trzech zwycięstw dostał szansę pokazania się na tle byłego mistrza – Karola Bedorfa (15-4). Poniósł klęskę przez kimurę (rodzaj duszenie) w pierwszej rundzie.

Więcej informacji o MMA w serwisie InTheCage.pl

Więcej o:
Komentarze (5)
MMA. Szymon Kołecki - Mariusz Pudzianowski hitem KSW 47!
Zaloguj się
 • cal13

  Oceniono 5 razy 3

  Ja czekam az KSW pokaze walke Maryli Rodowicz z Urszula Sipinska. Cala Polska bedzie to ogladac, a nie jakis miesniak z innym miesniakiem.

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 3 razy 3

  Takie 'walki' to w cyrku dla ciemnego luda raczej!

 • adhamo

  Oceniono 1 raz -1

  Kołecki!!!! sportowiec rowny Majewskiemu:) szacunek za to jakim był sztangista!!! oraz za postawe nie tylko sportowa w Pekinie:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX