MMA. Walka McGregor - Cerrone? Dana White komentuje pogłoski

Krótko po swoim ostatnim zwycięstwie nad Mike'em Perrym (12-4), Donald Cerrone (34-11) zapowiedział powrót do kategorii lekkiej. W mediach społecznościowych "Cowboy" zapraszał do walki Conora McGregora (21-4).

Mimo, że UFC nie potwierdziło rewelacji „Cowboya”, to zakłady bukmacherskie przygotowały kursy na tę walkę. Według bukmacherów nieznacznym faworytem takiej walki jest McGregor. Kiedy wszystko wskazywało, że do takiej walki może dojść, Dana White położył kres spekulacjom.

- To absolutnie nie jest prawdą. Oczywiście jest to walka, której chce Cowboy Cerrone, ale to nieprawda. Jeszcze nie myśleliśmy o przeciwnikach dla żadnego z nich.
Prezes UFC został zapytany również o możliwy powrót Conora i wyjaśnił, że wszystko pozostaje na razie w rękach komisji stanu Nevada - przyznał szef UFC.

Nawet o tym nie myślimy. Conor i Khabib staną przed komisją w grudniu, a wtedy dowiemy się, jaka jest sytuacja. Nie warto o tym mówić, bo nie wiemy, jakie będą kary i jak długo będą zawieszeni - dodał.

Posiedzenie komisji stanu Nevada odbędzie się 10 grudnia i wtedy poznamy ewentualne konsekwencje dla zawodników odpowiedzialnych za awanturę podczas UFC 229.

Więcej o sportach walki na InTheCage.pl

***

DSF Kibckboxing Challange 18. Daniel Omielańczuk zmierzy się z Tomaszem Czerwińskim

Waga ciężka wjeżdża z przytupem na galę DSF Kickboxing Challenge w Ząbkach. W main evencie tego wydarzenia zobaczymy Tomasza Sararę w starciu z mistrzem, Piotrem Romankiewiczem. Jedną z najważniejszych walk gali będzie także inne starcie w królewskiej wadze. Czytaj więcej.

MMA. ACB i Akhmat łączą siły – powstanie nowa organizacja

Sporo się dzieje na rosyjskim rynku MMA. Fuzje i przejęcia organizacji to w ostatnim czasie jeden z najbardziej gorących tematów w branżowych mediach. Czytaj więcej.

UFC w Argentynie. Przyznano bonusy pieniężne

Za nami pierwsza historyczna gala UFC w Argentynie. W walce wieczoru Santiago Ponzinibbio (27-3) zdemolował Neila Magny'ego (21-7) i odniósł siódme zwycięstwo z rzędu. Czytaj więcej.

Przekonaj się, jak dobrze znasz aktorów z PRL-u. Rozpoznaj ich po zdjęciach
1/15Kto zagrał Roberta Fornalskiego w "Zaklętych rewirach"? zdj. reż. Janusz Majewski, prod. Studio Filmowe Tor)
Zobacz także
  • UFC. Fabiński znokautowany UFC w Argentynie. Przyznano bonusy pieniężne
  • Omielańczuk - Czerwiński DSF Kibckboxing Challange 18. Daniel Omielańczuk zmierzy się z Tomaszem Czerwińskim
  • Hala Urania w Olsztynie. Gala ACB mieszkanych sztuk walki. Na zdjęciu Rosjanin, Dmitrij Szestakow, który chwilę wcześniej ciężko znokautował kopnięciem w głowę Mansura Aszakhanova, opatrywanego właśnie przez ratowników medycznych MMA. ACB i Akhmat łączą siły - powstanie nowa organizacja
Skomentuj:
Walka McGregor - Cerrone? Dana White komentuje pogłoski
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX