Sport.pl

Zawodnik zwolniony z UFC: Spuściłbym wpie*dol Mariuszowi Pudzianowskiemu

Jarred "The Monkey God" Brooks skomentował decyzję o zwolnieniu go z UFC. Przy tej okazji zawodnik kategorii muszej przytoczył postać Mariusza Pudzianowskiego.

Brooks (14-2) przeprowadził transmisję online, podczas której przekazał fanom własne przemyślenia na temat wyrzucenia go z UFC. Narzekał na nierówne traktowanie (głównie przez stację ESPN) zawodników walczących w lżejszych kategoriach wagowych. Mimo, że Amerykanin rywalizował z przeciwnikami ważącymi maksymalnie 58 kilogramów (limit kategorii muszej), zapewnił, że poradziłby sobie z dwa razy cięższym od niego Pudzianowskim.

"Underdog" - pierwszy polski film o MMA. Ekscytujący pojedynek Lubos vs. Khalidov

- O tak macie Mariusza Pudzianowskiego, który jest największy na świecie i dźwiga największe ciężary. Ale założę się z wami, że walcząc z Mariuszem Pudzianowskizm, spuściłbym wpie*dol temu sku*wielowi! Nie obchodzi mnie czy waży 450 funtów. Ja mam technikę i mam wytrzymałość na takiego gościa, jak on. Ale jak zapytacie jakiegoś typowego Janusza (ang. regular Joe), to zapewne powie: Mariusz Pudzianowski zeskrobie tego karzełka! I takie jest właśnie spektrum – ludzie nie rozumieją. Nie rozumieją czym jest technika ani co to znaczy być zawodnikiem MMA – powiedział w czasie transmisji online Brooks.

MMA. Dana White drwi z oczekiwań menadżera Chabiba Nurmagomiedowa dotyczących 50 dolarów milionów za kolejną walkę

MMA. Wojciech Wierzbicki zawalczy na FEN 23

Więcej o:
Komentarze (20)
Zawodnik zwolniony z UFC: Spuściłbym wpie*dol Mariuszowi Pudzianowskiemu
Zaloguj się
 • a.k.traper

  Oceniono 16 razy 16

  Opowiem temu "mistrzowi" jak jeden góral wygrał z dużo większym Mongołem w zapasach:
  "Jak mnie tyn Mongoł chycił to jo nie wiedzioł gdzie rynka a gdzie głowa i tak se leżę a nade mną jaja wiszą, patrzę na sędziego a sędzi nic a jaja wiszą, jak złapę zębami jak użrę i tak wygrołem mistrzostwo. Nie wita ludzie ile siły przybywo gdy się cłowiek we własne jaja użre."

 • dymasdymas

  Oceniono 2 razy 2

  karzelak zwariowal nawet amatora o masie pudziana ciężko by mu było na zasadach mma pokonać a pudzian wybitny może nie jest ale kilka lat już się otrzaskal

 • Popijajac Piwo

  Oceniono 1 raz 1

  "I takie jest właśnie spektrum – ludzie nie rozumieją. Nie rozumieją czym jest technika ani co to znaczy być zawodnikiem MMA"

  Ja tego nijak nie pojmuję: zamiast posuwać panienki chłopcy wolą się okładać po ryju i obściskiwać w klatce. Co kto lubi...

 • alojzy132

  Oceniono 3 razy 1

  Pudzian splunieciem by go zabił. buhahahahah

 • kali23

  Oceniono 1 raz 1

  Jakś szansa dla " małego" była by gdyby walka była na otwartej przestrzeni i nie było ograniczeń co do zadawanych ciosów. Są pewne uderzenia, które nawet " potwora" wyłączą z walki. Np. w jaja.

 • polak_maly_111

  Oceniono 3 razy 1

  Panie dzieju... ciebie to by nawet popek pokonał.. jak leci na ciebie 150kg a ty wazysz 55 to jedynie bys mogl uciekac i na zameczenie.. ot to twoja technika. Pudzian jakby cie zlapal to by cie 1na reka udusil ani bys sily nie mial i techniki sie uwolnic.

 • des g

  0

  Fajne inteligentne chłopaki z wysokim ilorazem inteligencji....fajnie się z nimi rozmawia. Widać poziom.

 • des g

  0

  No cóż prostastwo nie zna granic.....Biceps,triceps ,klata a mózg sprzedany na allegro.

 • von-koza

  0

  Sport? Na pewno to ta rubryka?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX