Sport.pl

Najgłośniejsza walka świata w UFC? "Chcesz walki, to przyjdź po nią"

Dana White odrzuca pomysł walki bokserskiej Khabiba Nurmagomedova z Floydem Mayweatherem, jak to było wcześniej w wypadku Conora McGregora. Tym razem namawia Amerykańskiego boksera na pojedynek w UFC.

Walka Conora z Floydem na zasadach bokserskich odbyła się w sierpniu 2017 roku, gdzie Irlandczyk przegrał przez techniczny nokaut w 10 rundzie. Tym razem Dana White nie jest zainteresowany wystawieniem kolejnego swojego zawodnika do walki bokserskiej w ringu. A dokładniej chodzi o niedawnego pogromcę sławnego Conora na UFC 229, Khabiba Nurmagomedova, który od jakiegoś czasu wyraża zainteresowanie pojedynkiem z niepokonanym bokserem. Sam Mayweather jest również otwarty na taką walkę, jednak Dana studzi jego entuzjazm, zapraszając spomiędzy lin do klatki:

Jeżeli Mayweather chce walczyć, niech przyjdzie walczyć. Niech przyjdzie do UFC. Nie będzie kolejnej walki bokserskiej. Zrobiliśmy to raz, wystarczy. Chcesz prawdziwej walki, to przyjdź po nią.

Powiedział w wywiadzie dla TMZ. Przypomniał również o tym, że Khabib wpierw musi uporać się z komisją w sprawie incydentu po walce:

On i Conor muszą stawić się przed komisją sportową stanu Nevada. Wydaje mi się, że stanie się w grudniu. Potem zobaczymy, co się stanie.

Dodał również, ze kolejnym logicznym przeciwnikiem dla Dagestańczyka jest Tony Ferguson, który na tej samej gali pokonał przed czasem Anthony’ego Pettisa, po szalonej walce.

KSW. Popek złamał obietnicę. Nie kończy kariery!

Więcej o MMA na InTheCage.pl

Więcej o:
Komentarze (8)
Najgłośniejsza walka świata w UFC? "Chcesz walki, to przyjdź po nią"
Zaloguj się
 • skokens

  Oceniono 3 razy 3

  Mayweather w klatce to mniej wiecej byl by taki lepszy najman

 • aerofan

  Oceniono 2 razy 2

  Zapaśnik z bokserem to walka stulecia ?

 • bigosmiszcz

  Oceniono 2 razy 2

  WAŁKA się skończyła.

 • mr_gm

  Oceniono 1 raz 1

  Prawdziwe walki to są jak galerie otwierają natomiast płatne ustawki są dla frajerów.

 • polskaplonie

  Oceniono 2 razy 0

  pompowanie balona...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX