Mohamed Salah strzelił gola z rzutu rożnego! Potem kontuzja [WIDEO]

Mohamed Salah strzelił kapitalnego gola z rzutu rożnego w meczu eliminacyjnym Pucharu Narodów Afryki przeciwko Eswatini (4:1). Dodatkowo piłkarz nabawił się kontuzji.

Mohamed Salah błysnął w czasie meczu reprezentacji swojego kraju. Piłkarz tuż przed przerwą strzelił kapitalnego gola bezpośrednio z rzutu rożnego, a jego kraj pewnie wygrał aż 4:1.

Niestety, fani Liverpoolu nie będą zadowoleni, bo tuż przed końcem spotkania Salah miał wyraźne problemy z bieganiem i w pewnym momencie usiadł na murawie. Pomocy udzielili mu fizjoterapeuci, ale mimo to zawodnik musiał opuścić boisko na kilka minut przed końcem spotkania.

- Wstępna diagnoza sztabu medycznego mówi, że Momo nabawił się kontuzji mięśniowej. Piłkarza czekają dodatkowe badania, ale naszym zdaniem uraz nie jest bardzo poważny - mówi Hany Ramzy, asystent Javiera Aguirre cytowany przez 101greatgoals.com.

Reprezentacja Polski. Piłkarskie know-how robi różnicę. Profesor Błaszczykowski jednak się nie cieszył

Dania U-21 - Polska U-21. Żal niewykorzystanych sytuacji, ale szanse na awans jeszcze są

Polska - Włochy. Tomasz Hajto domaga się zmian w składzie. Karol Linetty powinien dostać szanse

Liga Mistrzów. PSG i Crvena Zveda Belgrad zamieszane w korupcję? Postawili 5 milionów