Sport.pl

UFC. Khabib Nurmagomiedow jako 9-latek walczył z niedźwiedziem [WIDEO]

Khabib Nurmagomiedow zdobył ogromną popularność po zwycięstwie i bójce z Conorem McGregorem. O zawodniku pisze się na całym świecie, a furorę robi filmik, na którym widać jak młody Rosjanin walczy... z niedźwiedziem.

Khabib Nurmagomiedow przebojem wdarł się do czołówki światowego MMA. Wojownik może pochwalić się znakomitym rekordem 27 zwycięstw (w tym 11 w UFC), a ostatnia wygrana z Conorem McGregorem przyniosła mu jeszcze większą popularność. Prawdopodobnie o starciu mówiłoby się mniej, gdyby nie bójka, której doszło tuż po walce. 

Fani zaczęli jednak odkrywać filmik, który pojawił się w sieci 11 kwietnia 2016 roku. Widać na nim jak Nurmagomiedow walczy... z młodym niedźwiedziem i poprawia swoje umiejętności grapplingu. Rosjanin urodził się w 1988 roku w Machaczkale, stolicy Dagestanu, dlatego w czasie kręcenia filmiku (w 1997 roku) miał zaledwie 9 lat. Dziś wideo ma już 5 ponad milionów wyświetleń.

 

Pomysłodawcą takich zabaw był ojciec zawodnika, czyli były mistrz judo i boksu, który wprowadzał Nurmagomiedowa w świat zapasów dzięki specjalnym ćwiczeniom, a w tym miało właśnie pomóc m.in... sparowanie z niedźwiedziem.

Rosjanin o bójce z McGregorem

- Chciałem mu pokazać, jaka jest różnica pomiędzy naszymi narodami. My znamy naszą historię, naszych przodków, nasze pochodzenie. Wiemy przez co przeszli nasi ludzie. Nic nie może nas po prostu złamać - mówił Rosjanin po awanturze, która wybuchła w oktagonie i jego okolicach. 

Conor McGregor - Khabib Nurmagomiedow. Khabib witany w ojczyźnie jak król [WIDEO]

Tymi słowami Dillon Danis sprowokował Khabiba do bójki na UFC 229: "Ty pier*olony.."

UFC 229. Conor McGregor: Wojna trwa dalej

Więcej o:
Komentarze (6)
UFC. Khabib Nurmagomiedow jako 9-latek walczył z niedźwiedziem [WIDEO]
Zaloguj się
 • fakej

  0

  Sprawdźcie sobie komentarz A.G. na yt.

 • geminix

  0

  Jak widać na zdjęciu walczył z NIEDŹWIADKIEM a nie niedźwiedziem. Z OSESKIEM w kategoriach ludzkich to ujmując. To ZWYROL a nie żaden sportowiec!. Jak można zamęczać tak małe zwierzę, które jeszcze nie wykształciło instynktów i nawyków!

 • 100dolak

  Oceniono 1 raz -1

  Nie dość, że walczy to jeszcze zawija czasoprzestrzeń. Urodził się w 1998, a w 1997 miał zaledwie 9 lat. Wot cziort...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX