Sport.pl

Tymi słowami Dillon Danis sprowokował Khabiba do bójki na UFC 229: "Ty pier*olony.."

Wydawać by się mogło, że o awanturze po walce wieczoru na UFC 229 powiedziano już wszystko. Tymczasem okazuje się, że nie. TMZ ujawniło bowiem, jakimi słowami stojący w narożniku Conora McGregora Dillon Danis sprowokował Khabiba do wyskoczenia z klatki i bijatyki.

Gdy Conor McGregor odklepał poddanie, a Khabib Nurmagomedov zaczął triumfalny bieg po klatce, nikt nie spodział się, że chwilę później mistrz wagi lekkiej wyląduje poza oktagonem i wda się w bójkę z narożnikiem pokonanego rywala. Cały świat patrzył z niedowierzaniem, jak w klatce i tuż pod nią wybucha prawdziwa awantura z udziałem zawodników, ochrony i policji miasta Las Vegas.

UFC 229. Conor McGregor - Chabib Nurmagomiedow. Interweniowała ochrona

Rezultat zamieszek był taki, że Conora i Khabiba ochrona musiała odeskortować z hali, trzy osoby z narożnika mistrza zostały aresztowane (ale chwile później wszystkich zwolniono), a Stanowa Komisja Sportowa Nevady dobrała się do zarobków Rosjanina, wstrzymując mu wypłatę i grożąc zawieszeniem. Warto również wspomnieć, że nawet ojciec Dagestańskiego Orła wyraził oburzenie zachowaniem syna, zapowiadając, że czekają go niemałe reperkusje po powrocie do domu.

Khabib, który już od dłuższego czasu znajdował się pod wpływem obraźliwych słów Conora McGregora na temat religii, pochodzenia a nawet rodziny Orła, nie wytrzymał nerwowo i tuż po zwycięstwie dał upust swojej złości, sprowokowany ostatecznie przez Dillona Danisa, stojącego w narożniku Irlandczyka.

TMZ rozmawiało z fanem, który siedział blisko miejsca, gdzie ulokował się Danis i reszta narożnika McGregora. Fan ów przyznał, że Dillon nie marnował czasu i w przerwach między wykrzykiwaniem komend do Conora paskudnie obrażał Khabiba. Oliwy do ognia dolał po zakończeniu walki, gdy krzyknął do Nurmagomedova:

Ty pier*olony islamski szczurze!

Tego było już za wiele dla Dagestańczyka, który natychmiast przeskoczył przez ogrodzenie klatki i zaatakował Danisa.

McGregor - Nurmagomiedow. Irlandczyk faulował rywala, a sędzia nie reagował [WIDEO]

UFC. Conor McGregor zawieszony

UFC 229. Conor McGregor - Chabib Nurmagomiedow. Ojciec Chabiba: Moje sankcje wobec niego będą bardziej bolesne, niż te ze strony UFC

UFC 229. Conor McGregor: Wojna trwa dalej

Więcej o MMA na InTheCage.pl >>

Więcej o:
Komentarze (6)
Tymi słowami Dillon Danis sprowokował Khabiba do bójki na UFC 229: "Ty pier*olony.."
Zaloguj się
 • franekzjanek

  Oceniono 3 razy 3

  .
  Każda religia jest religią pokoju , lecz w obronie każdej Religi jej wyznawcy stają się fanatykami gotowymi przelewać "pokojowo" krew ..
  .

 • callmenigel

  0

  Chabib fajne imie. Zupelnie jak egipski zigolak.

 • charlie1wilson

  Oceniono 2 razy 0

  Dillon - co za idiotyczne imię. Prosił się, to i dostał po mordzie. Proście, a będzie wam dane - mówi Pismo :) Brawo Chabib - jankesów trzeba lać po mordzie, wtedy dopiero zrozumieją.

 • white_lake

  Oceniono 5 razy -3

  przecież wiadomo było od początku, że o coś takiego musi chodzić, muzułmanin ma tylko jeden problem, ale za to olbrzymi,
  swoją religię, swojego głupiego "proroka", "honor" swój, swojej religii i swojej rodziny, za to jest gotów mordować bez zastanowienia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX