Sport.pl

Kuzyn Chabiba Nurmagomiedowa pokazał obrażenia, jakie zadał mu Connor McGregor [wideo]

Kuzyn Chabiba Nurmagomiedowa, który w sobotę na gali UFC pokonał Connora McGregora, opublikował filmik, na którym pokazuje swoje obrażenia po starciu z... zawodnikiem z Irlandii. Po walce doszło bowiem do dużego zamieszania i bijatyki.

Khabib Nurmagomedov zrobił to co obiecywał i pokonał przed czasem Conora McGregora w walce o pas mistrzowski dywizji lekkiej UFC. Jeszcze więcej niż podczas walki, działo się jednak po jej zakończeniu.

>> Conor McGregor nie wnosi oskarżeń przeciwko członkom ekipy Khabiba, którzy go zaatakowali po UFC 229

Chabib zamiast cieszyć się z triumfu, mocno zły pokazywał coś i krzyczał w stronę narożnika swego oponenta, który leżał uduszony na macie. Przeskoczył przez oktagon i rzucił się na kompanów Irlandczyka. Wyglądało to groźnie. Pod klatką zrobił się duży chaos. Ochrona i policja oddzieliły dwie grupy, ale w tym czasie do oktagonu wdarli się też ludzie ze sztabu Rosjanina i zaatakowali McGregora. Doszło do wymiany ciosów.

>> UFC 229. Khabib o burdzie po walce: A co z McGregorem, który obrażał moją religię, ojca i zaatakował autobus?

Po kilku minutach i kilkudziesięciu interweniujących sytuacja nieco się uspokoiła, ale by nie zaogniać sytuacji obu zawodników i ich kompanów osobno wyprowadzono do szatni. Chabib tłumaczył, że chce dostać swój pas, ale Dana White nakazał mu opuszczenie maty. Dekoracji nie było. Wynik walki ogłoszono przy praktycznie pustym oktagonie.

>> Dana White o konsekwencjach wobec Khabiba: Może nawet stracić pas

W trakcie zamieszania, kuzyn Nurmagomiedowa, który zaatakował McGregora, został uderzony przez Irlandczyka. W poniedziałek w sieci opublikował natomiast filmik, na którym pokazuje zadane przez zawodnika UFC obrażenia. 

 

- Wspiąłem się na klatkę. Wtedy ta je***, irlandzka dz*** mnie uderzyła. Ale ja też sprezentowałem mu kilka ciosów - powiedział Abubakar Nurmagomiedow, kuzyn Chabiba na opublikowanym wideo.

Więcej o:
Komentarze (8)
Kuzyn Chabiba Nurmagomiedowa pokazał obrażenia, jakie zadał mu Connor McGregor
Zaloguj się
 • aerofan

  Oceniono 6 razy 4

  Akurat oglądałem tę galę, i to ten błazen rzucił się na McGregora, który był cały czas lekko oszołomiony duszeniem. i ogólnie dostał niezły wycisk. A że dostał w odwecie cios pod oko - może mieć pretensje do samego siebie.

 • gj61

  Oceniono 4 razy 2

  A po co ta je...na islamska k...wa właziła jak małpa na klatkę? Banana chciał?
  Napisałem tak, bo skoro on może (a wy to publikujecie) w wulgarny sposób pisać o innych, to ja napiszę tak samo o nim. Fajnie, ty brodata małpo?

 • justas32

  Oceniono 4 razy 2

  Zaraz się biedne chamy zlecą do komentowania muzułmanów ...

 • Darek Pawlik

  Oceniono 1 raz 1

  Mcgregor liczył się z tym że dostanie bęcki dlatego wjechał na Khabib mu na psychikę numer 1 w light weight division ani pasa ani kasy

 • curious

  Oceniono 9 razy -3

  Dzicz muzułmańska pokazała swoje prawdziwe oblicze. Po raz kolejny.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX