Sport.pl

Puchar KSW wylądował w ubikacji. Kawulski: Jak Davis zobaczył zdjęcie swojej wypłaty na muszli klozetowej, to od razu przeprosił [WIDEO]

- Nie chcę nadawać tej sytuacji pompatycznego znaczenia, ale dla mnie to trochę jakby wyrzucić flagę do ubikacji. Tym gestem obraził wiele osób. Teraz poniesie konsekwencje swojego czynu - złości się Maciej Kawulski.

Podczas KSW 45 Alfie Davis przegrał na punkty (28:29, 27:29, 29:28) z Leszkiem Krakowskim. Brytyjczyk nie mógł pogodzić się z takim werdyktem. Dodajmy tylko, że był to kontrowersyjny werdykt. I już kilka minut po gali na Instagramie klubu zawodnika pojawiło się zdjęcie, na którym puchar KSW [przyznawane są także za porażkę] leży w ubikacji... Davies oskarża polską federację o manipulacje przy kartach sędziowskich.

Dlatego poprosiliśmy o komentarza Macieja Kawulskiego, właściciela KSW.

STUDIO SPORT.PL. Puchar KSW wylądował w ubikacji. Maciej Kawulski: Jak Davis zobaczył zdjęcie swojej wypłaty na muszli klozetowej, to od razu zadzwonił z przeprosinami

Wcześniej Kawulski opublikował na Instagramie taki post:

- Cześć Alfie, to twoje pieniądze. Niestety, nie zobaczysz ich na koncie. Do zobaczenia w sądzie - napisał Kawulski.

***

Debiut w klatce, reżyserowanie filmu i dalekie podróże, czyli Maciej Kawulski jakiego nie znacie. - Uznaliśmy, że nadszedł już czas, aby MMA trafiło na duży ekran - mówi właściciel KSW w rozmowie ze Sport.pl.

STUDIO SPORT.PL. Martin Lewandowski, właściciel KSW: Odejście Popka byłoby dużą stratą

Więcej o:
Komentarze (36)
Puchar KSW wylądował w ubikacji. Ostra reakcja Macieja Kawulskiego [WIDEO]
Zaloguj się
 • mrblix

  Oceniono 11 razy 9

  O co chodzi w tej całej zabawie w mma ksw pokazywanie kibli itd? Czy ci ludzie są na serio dorośli czy tylko stuknięci?

 • kater-11

  Oceniono 7 razy 5

  Przecież to jest pokaz w którym biorą udział wynajęte ....istoty. Maja robić przedstawienie w klatce i nie pyskować , bo mają za to płacone . To czy potrafią czytać pisać i liczyć do dziesięciu nie ma żadnego znaczenia. Niczego w życiu nie potrafią tylko lać się po ryjach , więc niech to robią i nie podskakują ...w klatkach.

 • matylda1001

  Oceniono 7 razy 5

  Ranybossskie.... przeczytałam uczciwie cały ten artykulik ale nie dowiedziałam się co to jest KSW, kto to są Davis i Kawulski. No i po co ktos wpycha do wygódki ten puchar, przecież się nie zmieści...
  Ps. A tą forsą też nie należy karmić kanalizacji, przecież każdy ksiądz przyjmie na tacę...

 • ltte

  Oceniono 4 razy 4

  Na tej kopercie powinno być napisane Maciej Kawulski i powinna zawierać całą kasę, jaką Kawulski zarobił na Davisie (również tę na boku za ten werdykt ;-). Davis wrzucił do kibla swoje trofeum, to i Kawulski powinien wrzucić swoją kasę. Inaczej cała odpiwiedź Kawulskiego jest oderwana od rzeczywistości.

 • szats69

  Oceniono 3 razy 3

  Rozumiem, że ten puchar nie został mu wypożyczony, tylko podarowany. Także mógł tam nawet nasikać jeszcze. A wynagrodzenie ma za walkę, a nie za obchodzenie się z pucharem.

 • clemek

  Oceniono 9 razy 3

  Na angielskich pieniądzach jest królowa, niszczenie i źle obchodzenie się z pieniędzmi jest tu karane jako znieważenie królowej i można za to do paki isc

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 2 razy 2

  jeden ch.............. KSW, BBc, IPN, CCP, RPK itd

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX