Sport.pl

Conor McGregor nie wnosi oskarżeń przeciwko członkom ekipy Khabiba, którzy go zaatakowali po UFC 229

Jak poinformował podczas konferencji prasowej Dana White, Conor McGregor odmówił wniesienia oskarżeń przeciwko osobom, które zaatakowały go po walce wieczoru UFC 229.

Po walce wieczoru UFC 229 doszło do awantury w klatce i tuż koło niej. Mający jeszcze problemy ze wstaniem z maty po duszeniu Conor McGregor, widząc że Khabib wyskoczył z klatki i rzucił się na jego narożnik, ruszył za nim. Jeden z trenerów Nurmagomedova próbował go powstrzymywać i odpychać. Wdali się w szarpaninę, a chwilę później do oktagonu wskoczył jeszcze Zubaira Tukhugov i zaatakował Irlandczyka od tyłu.

Do akcji wkroczyła ochrona oraz policja. Zgodnie z relacją Dany White’a, trzy osoby (prawdopodobnie z team’u Khabiba) zostały aresztowane.

Conor był jednym z tych, którzy zostali zaatakowani. Odmówił jednak wniesienia oskarżeń. Zatem ci goście, którzy to zrobili, zostali zwolnieni z aresztu. Tam było zatrzymanych trzech gości z team’u Khabiba. Tak sądzę, że byli od Khabiba.Zostali zwolnieni, bo Conor nie chciał wnosić przeciwko nim oskarżeń.

Decyzja Conora McGregora spowodowała, że trzech aresztowanych członków zespołu Khabiba Nurmagomedova, zostało zwolnionych. Media donoszą, że wśród aresztowanych mogli być aktualni zawodnicy UFC: Islam Makhachev i wspominany wcześniej Zubaira Tukhogov.

Ci goście, którzy wskoczyli do klatki, nigdy już tu nie zawalczą. Nigdy już nie zawalczą [dla UFC – przyp. red] - podsumował White.

Czytaj więcej o UFC na InTheCage.pl

Dana White o konsekwencjach wobec Khabiba: Może nawet stracić pas

UFC 229. Khabib o burdzie po walce: A co z McGregorem, który obrażał moją religię, ojca i zaatakował autobus?

Więcej o:
Komentarze (14)
Conor McGregor nie wnosi oskarżeń przeciwko członkom ekipy Khabiba, którzy go zaatakowali po UFC 229
Zaloguj się
 • qqracza

  Oceniono 12 razy 6

  White mówiąc, ze zawodnicy , którzy wskoczyli do klatki nie zawalczą, bredzi albo ordynarnie łże. Właśnie obejrzeliśmy walkę z Irlandczykiem który zaatakował autobus z kobietami w środku. Bohater k..rwa.

 • fajny_zajety

  Oceniono 3 razy 3

  Przecież UFC czerpie garsciami z wrestlingu. Oprócz walki musi byc cyrk, żeby przyciągnąć plebs. Brakuje tylko okładania krzesłami i skokami na stół. To wszystko poza walką to taka zachęta do oglądania nastpnej gali. To już 229 odcinek tego UFC , nawet w klanie czasami działy się przłomowe chwile( śmierć Ryska , wypite piwo przez Maćka) Wszystkie Janusze wąsacze ,aż sapały jak do widziały ,a Grażyny nawet z kuchni wyszły żeby zobaczyć rozróbę. Dzięki temu na rewanżu mają +10% do oglądalności..,.

 • banx1

  Oceniono 2 razy 0

  Cóż za sport. Wymarzony dla bandytów. A gawiedź w siódmym niebie.

 • pastuszek7

  Oceniono 2 razy 0

  McGregor uderzył pierwszy, widać to na innych ujęciach z kamer

 • kargulvmax

  Oceniono 1 raz -1

  Kozojebca wygada jak małpa,w klatce z nimi byby nierozpoznawalny wręcz,a jakie dymanko zamiazt kóz :)))

 • benia_b

  Oceniono 3 razy -1

  Lubię boks, mma oraz inne tego rodzaju gry i zabawy. Z zawodników, to jednak z dwojga złego, wolę rudego od dagestańskich kozojebców.

 • kaviar100

  Oceniono 1 raz -1

  Małpy z górnego Kaukazu tylko ekipą na jednego. Chodzą po mieście Moskwy w kilkuosobowym squdzie. Tam nie ma 1na1.

 • 23tryt

  Oceniono 1 raz -1

  UFC dąży do ideału - czyli do rozpierduchy na trybunach, bo to wygeneruje gigantyczne zainteresowanie, tak jak Gołota- Bowe (I)

 • maxwywar2

  Oceniono 1 raz -1

  Przeciez na tym ten sport

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX