Sport.pl

UFC Calgary. Joanna Jędrzejczyk: To ja jestem królową!

Joanna Jędrzejczyk po walce z Tecią Torres była pewna siebie i swojej formy. Odniosła się też do wypowiedzi Rose Namajunas, z którą przegrała dwie ostatnie walki. Zdaniem Polki Namajunas powinna okazać jej szacunek.

W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu w Calgary odbyła się walka pomiędzy Joanną Jędrzejczyk, a Tecią Torres. Polka pewnie wygrała ten pojedynek na punkty i po dwóch porażkach z Namajunas wreszcie odniosła zwycięstwo. 30-letnia zawodniczka liczy teraz na możliwość walki o odzyskanie mistrzowskiego pasa.

Po walce na konferencji prasowej Jędrzejczyk skomentowała swoją aktualną formę. - Jeśli weźmiesz dziesięć zawodniczek z kategorii słomkowej i połączysz je wszystkie, nie mają tak wielkiej siły jak moja. I o to chodzi. I mogą do mnie zadzwonić, kiedy tylko chcą. Wiem, kim jestem i jak duża jest moja siła. A dziś to udowodniłam - powiedziała Jędrzejczyk cytowana przez Onet.

Następnie, w swoim stylu, odniosła się do słów Rosy Namajunas, która stwierdziła, że może walczyć z Polką trzeci raz, ale dopiero kiedy Jędrzejczyk przyzna, że to Amerykanka jest najlepsza. - Nie ma mowy - skomentowała krótko.

- Może mnie pokonałaś i jesteś mistrzynią, ale nie masz takiej historii jak ja. Powinnaś się pokłonić, ponieważ jestem królową. Ja mam do niej szacunek. Słyszałam, że tak naprawdę nie jest kontuzjowana. A może faktycznie jest. Nie wiem. Jeśli jest kontuzjowana, to przepraszam. Daję jej kredyt zaufania. Ona jest mistrzynią. Jeśli odniosła obrażenia, to okej. Ale jeśli to tylko gra, a ona po prostu chce wakacji, niech UFC to wie - podsumowała Jędrzejczyk.

Jeszcze przed sobotnią walką Polka mówiła o Namajunas, że jest "fałszywą" zwyciężczynią, ponieważ w walce pomiędzy nimi sędziowie pomogli Amerykance wygrać pojedynek na punkty. - Cały czas jestem najlepsza na świecie i nie obchodzi mnie to, co mówią ludzie – to ja wygrałam moją ostatnią walkę. Ona zakończyła się taką decyzją sędziów, ale w walce to ja zadałam 130 znaczących ciosów, natomiast mistrzyni zadała ich tylko 80, dajcie spokój. - mówiła na konferencji przed walką w Calgary polska zawodniczka.

Więcej o:
Komentarze (22)
Joanna Jędrzejczyk w swoim stylu. "To ja jestem królową!"
Zaloguj się
 • subsa

  Oceniono 7 razy 7

  Przyporządkowując powyższe i podobne zjawiska do kategorii sport, macie "dziennikarze" swój udział w utrwalaniu przemocy i patologii wśród społeczeństwa, a zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Wstyd.

 • kirdan1

  Oceniono 8 razy 6

  Co za paskudy!

 • r0b0l_reaktywacja

  Oceniono 9 razy 5

  na zdjęciach dwa bezmózgie babozwierze, prawdopodobnie mozaiki genetyczne a najprawdopodobniej mutantki, którym wskutek terapii hormonalnych oprócz mięśni wyrosły ptaszki.
  Jeżeli tak ma wyglądać kobiecość i emancypacja to idę się zapisać do pedałów

 • ilchi

  Oceniono 4 razy 4

  Coz za zadufana dziewczyna. Ogladam namietnie MMA i wczorajsza walka nie byla jakos porywajaca. Natomiast Rose jest mistrzem, ktora znokautowala Joanne a druga walke wygrala w pieknym stylu i bez watpliwosci. Joanna pozostaje mistrzem tylko w swojej glowie.

 • krunghtep01

  Oceniono 4 razy 4

  W Wlk.Bryt. Już ponad 60% chuligańskich bojek przed knajpami i dyskotekami to dzieło płci pięknej.

 • mer-llink

  Oceniono 3 razy 3

  No piekne kobitki...
  Kuppa wdzięku...
  Z przewaga kupy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX