Sport.pl

Sporty walki. Piotr Małachowski zostanie zawodnikiem MMA?

PRZEGLĄD PRASY. To brzmi trochę, jak żart, ale może wcale nim nie być. Piotr Małachowski, dwukrotny wicemistrz olimpijski w rzucie dyskiem chce zostać zawodnikiem MMA. - Jest zainteresowany. Sądzę, że się dogadamy - mówi "Super Expressowi" promotor bokserski Tomasz Babiloński.

Temat walk Małachowskiego w MMA pojawił się podczas Gali Mistrzów Sportu. Dyskobol rozmawiał o tym z Tomaszem Babilońskim i promotor zdradził, że faktycznie Małachowski może zmienić dyscyplinę. - Jest zainteresowany występami w klatce - powiedział "Super Expressowi" Babiloński.

Nie ma jednak szans, żebyśmy zobaczyli Małachowskiego w MMA wcześniej niż w 2020 roku. Wtedy nasz najlepszy dyskobol chce zakończyć swoją olimpijską karierę i dopiero potem może zająć się karierą w MMA.


- Jest dużo czasu, aby poznał techniki walki, poprawił wydolność. Jesteśmy w dobrej komitywie więc sądzę, że się dogadamy - dodaje Babiloński.

KSW 41. Szpilka na gali: Rozpoczynam treningi MMA

Więcej o:
Komentarze (15)
Sporty walki. Piotr Małachowski zostanie zawodnikiem MMA?
Zaloguj się
 • cal13

  Oceniono 1 raz 1

  Popieram! Chciałbym obejrzeć go w walce z Siostrami Williams, to była by walka stulecia. Najlepiej na stadionie Radomiaka, bo miałbym blisko.

 • wkoz1

  Oceniono 1 raz 1

  nie rob tego.. nie rob z siebie idioty w klatce..

 • Konrad Kamil

  Oceniono 3 razy 1

  To cale mma robi sie chore to nie sa zawodnicy z krwi i kosci tylko sportowcy ktorym zaczyna brakowac kasy i szukaja byle czego a ze mma na topie to pchaja sie teraz tam!niedlugo moze jan tomaszewski wejdzie do klatki zenada!

 • Raszo J

  0

  Chciałbym widziec w klatce Kubice z Lewandowskim- to byłby hiciorr

 • Raszo J

  0

  Chciałbym widziec w klatce Kubice z Lewandowskim- to byłby hiciorru

 • piopon

  0

  Żeby tak inteligentny człowiek miał się tak zeszmacić, człowieku, pieniądze to nie wszystko!

 • hlynurbjorn

  0

  Widać jak bardzo mało jest pieniędzy w klasycznych sportach jak rzut dyskiem czy zapasy (Janikowski). Nic dziwnego, że zawodnicy szukają możliwości zarobienia poważniejszych pieniędzy. Te pieniądze są w napierdzielaniu freak fight'ów. Rozumiem wybór. Jedzenie kosztuje.

 • kalowiec

  Oceniono 5 razy -1

  Panie Piotrze, niech Pan nie zhańbi w ten sposób dobrego imienia olimpijczyka i sportowca, naprawdę...pieniądze to nie wszystko...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX