Sport.pl

Właściciel KSW zaapelował do Popka: "Czas na refleksje"

- Myślę, że dla Popka to czas na refleksję i wierzę, że ta da mu siłę do dalszego rozwoju - napisał na facebooku Maciej Kawulski, jeden z właścicieli federacji KSW.

Paweł "Popek" Mikolajuw nieoczekiwanie przegrał przez nokaut techniczny w drugiej rundzie z Tomaszem "Strachem" Oświecińskim podczas gali KSW 41. Taki wynik walki sprawił, że Kawulski skomentował sytuację Popka.

Raper niespodziewanie został pokonany przez "Stracha", czyli 44-letniego aktora (znanego z filmów Patryka Vegi, takich jak "Pitbull" i "Botoks"), który debiutował w MMA, ale i w ogóle w zawodowym sporcie. Tak dotkliwa porażka sprawiła, że Popek zamiast wykonać krok do przodu, zrobił dwa, a nawet trzy do tyłu. W kuluarach spekulowano, że jeśli Mikołajuw efektownie poradzi sobie ze "Strachem", to dostanie prawdziwą sportową szansę. Więcej o przyszłości Popka przeczytasz TUTAJ

Popek skomentował porażkę:  - Wracam do domu, do córki. Życzę Wam wesołych świąt. Wygrał, tego nie mogę mu zabrać. Sprawa wyglądała tak, i to nie jest żadne usprawiedliwienie, trzy dni przed walką zaczęło mnie kuć w boku. Po ważeniu zaczęło spadłem do 109 kg, być może mam jakieś problemy z nerkami. Wiem, co muszę podciągnąć. Zabrakło mi trochę zdrowia, prądu. Kontrolowałem całą pierwszą rundę, muszę jednak podciągnąć moje kondycyjne sprawy. Zrobię to i w następnej walce pokaże się tak samo dobrze jak w pierwszej rundzie. Trzymajcie za mnie kciuki - powiedział - powiedział raper po walce.

Więcej o:
Komentarze (43)
Właściciel KSW zaapelował do Popka: "Czas na refleksje"
Zaloguj się
 • 4v

  Oceniono 20 razy 16

  Wy macie jakiś finansowy interes w tym cyrku? Od paru dni co chwilę jakiś news z koziej dupy, dotyczący tej żałosnej rozrywki dla Brajanów i Januszy.

 • notowany

  Oceniono 8 razy 8

  problemy z nerkami! sterydy,amfetamina i inne gowna które Popuś brał przez lata dają znać o sobie...

 • lumpior

  Oceniono 11 razy 7

  Prymitywny,zakłamany,wulgarny ćwok.

 • klassa

  Oceniono 6 razy 6

  Musicie tego tryglodytę pokazywać nawet w święta?

 • owca888

  Oceniono 8 razy 6

  Jej, czy ktoś mi odpowie na od dawna nurtujące mnie pytanie: kto to jest "Popek"?
  I pytam poważnie, abstrahując od niusów, że jakaś panienka wytatuowała sobie oczy jak on, który, mówiąc szczerze, wygląda na jakiegoś menela. No ale o menelu y nie pisali, więc kto to jest? Bez jaj, proszę.:)

 • australopitekantropusik

  Oceniono 6 razy 6

  Z takim ryjem nie wyszedłbym na ulicę. Ja pie... ale facjata.

 • albion4

  Oceniono 5 razy 5

  Popek to najwiekszy idiota, jaki kiedykolwiek został, na choćby na przysłowiowe 5 minut, celebrytą. Big Brother, Bar, Warshaw Shore co chwile jakieś gó... dla półgłówków, ale teraz widze, że tamci uczestnicy to przy popku intelektualisci. Zaraz dostane minusy - ale będę szczery, wolalbym zeby toi gowno zwane popkiem zdechlo, niz ma deprawowac mlodziez i siac zgorszenie w przestrzeni publicznej. A pismiak, co o kryminaliście nie znajacym ani jednej nuty pisza artysta sa jego warci.

 • kunwyscigowy

  Oceniono 5 razy 5

  kiedy walka z Maćkiem z Klanu???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX