Sport.pl

UFC. Poruszające wideo z szatni Jędrzejczyk tuż po przegranej walce [WIDEO]

Joanna Jędrzejczyk przegrała na UFC 217 z Rose Namajunas. Teraz UFC ujawniło pierwsze kulisy porażki polskiej mistrzyni.

Dla Joanny Jędrzejczyk była to już siódma walka o mistrzowski tytuł w wadze słomkowej Ultimate Fighting Championship.Polka miała szansę zostać pierwszą kobietą w UFC, która zwyciężyła siedem takich starć. W tej chwili rekord dzierży wspólnie ze sławną Rondą Rousey.

Oficjalny kanał UFC odsłonił pierwsze kulisy z szatni Jędrzejczyk tuż po walce.

 

Polka jest na nim wyraźnie wzruszona i przeprasza za swoją postawę w oktagonie swoich trenerów.

Mocny wywiad z Joanną Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk dla Sport.pl: Codziennie musisz lizać podłogę, aby zasmakować zwycięstwa albo przełknąć gorycz porażki.

Więcej o:
Komentarze (23)
UFC. Poruszające wideo z szatni Jędrzejczyk tuż po przegranej walce [WIDEO]
Zaloguj się
 • dj_zwyrodnialec

  Oceniono 6 razy 4

  Nie znacie jakiejś stronki z lapkami po 1 zł albo coś?

 • kalowiec

  Oceniono 11 razy 3

  Jaki to sport???!!! I co w tym robią niby kobiety????

 • ochujek

  Oceniono 1 raz 1

  Video faktycznie niespotykane. Ja go nie znalazłem.

 • starszy-65

  Oceniono 3 razy 1

  Co za dziennikarskie pieprzenie?, co za jakaś litość?, jak konbieta chce się bić to ma prawo i będzie wyglądała jak każdy bokser który dostał po ryju więc wcale nie zasługuje na jakieś współczucie już po walce - taka praca, taki wybór a zawodniczka i tak dzielna..

 • patrze_na_was_z_gory

  0

  zarozumiale polskie scierwo bez pokory. Czas na kowalkiewicz, ktora w rewanzu obije jej tego wstretnego pyskatego i chamskiego ryja.

 • Sparta Lacedemon

  0

  Co za gimbusy tu piszą a w innych sportach kobiety się nie bija jest ich bardzo wiele a to nie walki dla gimbiazy jak piszą tu bo myślą ,że to kilka lat istnieje ,bo UFC istnieje jak pewnie jeszcze was nie było na świecie dzieci bo od 93 roku.

 • Sparta Lacedemon

  0

  Rycz no rycz w stronę KSW :)
  Dobrze ,że skromna Rose się zlitowała i te na ziemi 5 uderzeń biła z jednej bo widziałem co robi dwoma i sędziowie ja musieli odciągać, a ta po walce jeszcze jej groziła jak zawsze robi to palcem. Do KSW ma trafić i bić się z Lewandowską podobno :) A i ma być w tańcu z gwiazdami w parze z Szpilką .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX