UFC. Poruszające wideo z szatni Jędrzejczyk tuż po przegranej walce [WIDEO]

Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk (screen)

Joanna Jędrzejczyk przegrała na UFC 217 z Rose Namajunas. Teraz UFC ujawniło pierwsze kulisy porażki polskiej mistrzyni.

Dla Joanny Jędrzejczyk była to już siódma walka o mistrzowski tytuł w wadze słomkowej Ultimate Fighting Championship.Polka miała szansę zostać pierwszą kobietą w UFC, która zwyciężyła siedem takich starć. W tej chwili rekord dzierży wspólnie ze sławną Rondą Rousey.

Oficjalny kanał UFC odsłonił pierwsze kulisy z szatni Jędrzejczyk tuż po walce.

 

Polka jest na nim wyraźnie wzruszona i przeprasza za swoją postawę w oktagonie swoich trenerów.

Mocny wywiad z Joanną Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk dla Sport.pl: Codziennie musisz lizać podłogę, aby zasmakować zwycięstwa albo przełknąć gorycz porażki.

Zobacz także
 • Nikoleta Lozanova Najpierw Dimitrov, później Ronaldo, a teraz? Nikoleta Lozanova to łamaczka sportowych serc
 • Beatriz Espejel Żona Koke przyćmiewa inne WAGs? Nie tylko piękna, ale także niezwykle mądra
 • Andrzej Bargiel Andrzej Bargiel, pierwszy człowiek, który zjechał na nartach z K2: Mogę w życiu robić wszystko [ROZMOWA]
Komentarze (26)
UFC. Poruszające wideo z szatni Jędrzejczyk tuż po przegranej walce [WIDEO]
Zaloguj się
 • june-of-44

  Oceniono 8 razy 6

  Pamiętam jak na ważeniu Jędrzejczyk cisnęła idiotyczne pozy, krzyczała do amerykanki "przegrasz bo jesteś słaba psychicznie", przysuwała swoja twarz bardzo blisko twarzy rywalki. Drwiła z niej i lekceważyła ją. Walka. Dostała szybki, bezapelacyjny, należący jej się w.p.i.e.r.d.o.l. Solidny, przy wielu świadkach.
  A potem w szatni ta "mocna psychicznie" kukiełka - siedzi i beczy. Żałosna "fighterka". Zbliża się szybko do poziomu Szpilki. Pogratulować i czekać tylko na kolejny widowiskowy w/p/i/e/r/d/o/l.

 • dj_zwyrodnialec

  Oceniono 6 razy 4

  Nie znacie jakiejś stronki z lapkami po 1 zł albo coś?

 • kalowiec

  Oceniono 11 razy 3

  Jaki to sport???!!! I co w tym robią niby kobiety????

 • ochujek

  Oceniono 1 raz 1

  Video faktycznie niespotykane. Ja go nie znalazłem.

 • starszy-65

  Oceniono 3 razy 1

  Co za dziennikarskie pieprzenie?, co za jakaś litość?, jak konbieta chce się bić to ma prawo i będzie wyglądała jak każdy bokser który dostał po ryju więc wcale nie zasługuje na jakieś współczucie już po walce - taka praca, taki wybór a zawodniczka i tak dzielna..

 • patrze_na_was_z_gory

  0

  zarozumiale polskie scierwo bez pokory. Czas na kowalkiewicz, ktora w rewanzu obije jej tego wstretnego pyskatego i chamskiego ryja.

 • Sparta Lacedemon

  0

  Co za gimbusy tu piszą a w innych sportach kobiety się nie bija jest ich bardzo wiele a to nie walki dla gimbiazy jak piszą tu bo myślą ,że to kilka lat istnieje ,bo UFC istnieje jak pewnie jeszcze was nie było na świecie dzieci bo od 93 roku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX