Sport.pl

Joanna Jędrzejczyk: "Nie klepałam! To jakiś żart?"

W rozmowie z Arielem Helwani w jego programie The MMA Hour Joanna Jędrzejczyk opowiedziała o swojej przegranej na gali UFC 217. - Nie odklepałam. Słyszałam to parę razy, ale bądźmy poważni! Nie klepałam - mówi polska zawodniczka.

Joanna Jędrzejczyk (14-1) przyznała, że liczy na szybki rewanż z Rose Namajunas (7-3) i opowiedziała, co planuje robić w najbliższym czasie. Joasia nie zamierza się poddawać, rezygnować z walki i chce wrócić na tron jak najszybciej.

Odniosła się także do odklepywania uderzeń pod koniec swojej walki. - Czułam się nieobecna. Wiem, że ludzie widzieli jak zostałam trafiona i upadłam, znalazłam się w żółwiu. Ktoś powiedział, że klepałam. Nigdy nie klepię! To są jakieś żarty? Pewnie próbowałam wstać, ale nie mogłam. Dla mnie to były ułamki sekundy, ale wiem, że to trochę trwało, cios, parter, ground and pound i wreszcie żółw. Ale dla mnie to było mgnienie oka. To wyglądało zupełnie inaczej, niż ludzie myślą. - mówi Jędrzejczyk

Gdy Ariel powiedział, że według komentatorów Joanna klepała, ta szybko przerwała i stwierdziła:  Kto to powiedział. Nie odklepałam. Słyszałam to parę razy, ale bądźmy poważni! Nie klepałam. Prawdopodobnie próbowałam wstać, ale muszę to jeszcze obejrzeć. Prawdopodobnie próbowałam wstać, ale nie udawało mi się, moje ciało… nie mogłam złapać równowagi i nie wiedziałam wtedy, co się dzieje. Dlatego być może tak to wyglądało. Nigdy nie klepię i nie klepałam.

Więcej na temat MMA przeczytasz w InTheCage.pl

Więcej o:
Komentarze (89)
Joanna Jędrzejczyk: "Nie klepałam! To jakiś żart?"
Zaloguj się
 • zawsze_edek

  Oceniono 12 razy 10

  zaraz powie że nie dostała lewego sierpowego, który ją powalił..... hu kers czy klepała czy nie, skoro i tak przegrała?

 • pawel.ccc

  Oceniono 7 razy 7

  "Nie ma zawodników odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni". Pani Jędrzejczyk została dobrze trafiona, na "bokserski" punkt i film jej się urwał. Dla zdrowia zawodnika sędzia powinien ogłosić nokaut i odesłać zawodniczkę do narożnika. Po takim nokaucie bokserzy dostają kilka tygodni zakazu trenowania i udziału w zawodach i ... to by było na tyle. Czy Jędrzejczyk klepała czy nie , nie wiem ale widzę, że teraz klepie od rzeczy. Kończ dzeiwczyno, wstydu oszczędź. Przegrałaś walkę to trudno ale przegrywać też trzeba umieć. Będzie rewanż to może wygrasz ale na dzisiaj mistrzynią jest przeciwniczka. A tak na marginesie... polecam kilka lekcji u dobrego trenera bokserskiego bo powinna się pani nauczyć jak unikać takich ciosów.

 • panie.cos.pan

  Oceniono 8 razy 6

  "To wyglądało zupełnie inaczej niż ludzie myślą".
  No Asiu, raczej tu nie ma co dyskutować: myślisz inaczej, niż to jak to wyglądało.
  Może przypadkowe ruchy, ale jednak klepnięcia...

 • frodozbagien

  Oceniono 9 razy 5

  Może i nie klepałaś, ale ustawienie takiej walki to też biznes... Za dobry zakład mogłaś wziąć więcej niż wynosi premia za jej wygranie; teraz - zdaje się - przechodzisz do innej dywizji; nie wstydź się! gro sportowców, nie tylko w tej dyscyplinie robi tak nader często - to przede wszystkim biznes, bo ile czasu potrwa twoja kariera, nawet jeśli ciągle będziesz wygrywać? a potem co, otworzysz sklep ze sprzętem sportowym w Pruszkowie? :)

 • alex.schmid

  Oceniono 6 razy 4

  Klepała czy nie, co to ma do rzeczy. Ta walka wyglądała jak walka mistrzyni z outsiderką. Od samego poczatku do szybkiego końca. Gdzie to niestety Jędrzejczyk była outsiderką...

 • baecon

  Oceniono 6 razy 4

  Przecież tej walki nie przerwał sędzia rozdzielając zawodniczki tylko przeciwniczka przestała ją okładać widząc jak odklepuje i wtedy sędzia odmachał zakończenie. Jak można tak kłamać. Zobaczcie powtórki. Straciłem do niej szacunek.

 • Gajoss X

  Oceniono 6 razy 4

  nie klepała..... przeciwniczka klepała. Ją. skutecznie.

 • mlot_na_pogan

  Oceniono 6 razy 4

  Widać na YT, że odklepała. I po co te kłamstwa.
  Tylko pogarszają sytuację.
  Źle weszła w walkę. Zanim się rozgrzała i znalazła dystans było już po.
  Tak bywa.
  Mnie tylko zaskoczył efekt tego w sumie niegroźnego uderzenia. chyba że była to kumulacja po poprzednich lewych prostych tej małej skaczącej jak piłeczka Rose.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX