Sport.pl

UFC. Joanna Jędrzejczyk skomentowała swoją przyszłość

W niedzielę Joanna Jędrzejczyk niespodziewanie straciła pas mistrzowski federacji UFC. Polka nie popada jednak w depresję i z optymizmem patrzy w przyszłość.

Najlepsza zawodniczka na świecie bez podziału na kategorie wagowe została znokautowana na gali UFC 217 w Nowym Jorku, a nową mistrzynią została Rose Namajunas.

Już na początku pierwszej rundy Polka padła na matę, jednak szybko się pozbierała. Namajunas nie podpaliła się i spokojnie powtórzyła akcję. Drugi celny cios na szczękę powalił Jędrzejczyk na deski, a sędzia przerwał pojedynek. 

Dla olsztynianki była to już siódma walka o mistrzowski tytuł w wadze słomkowej Ultimate Fighting Championship. Miała szansę zostać pierwszą kobietą w UFC, która zwyciężyła siedem takich starć. W tej chwili rekord dzierży wspólnie ze sławną Rondą Rousey. Pomimo przegranej Polka optymistycznie widzi przyszłość.

- Patrzę z optymizmem w przyszłość. Wiem, że wrócę silniejsza niż kiedykolwiek i szybciej niż się tego spodziewacie - napisała Jędrzejczyk na Instagramie.

Więcej o:
Komentarze (50)
UFC. Joanna Jędrzejczyk skomentowała swoją przyszłość
Zaloguj się
 • jacek nieznany

  Oceniono 9 razy 7

  Joanno więcej pokory i szacunku dla zawodnika nawet gdyby był słabszy , dziewczyno dałaś pokaz buty , ona weszła skromna cicha , dała tobie kilka ciosów i padłaś jak mucha . Może to cię nauczy podejścia do drugiej osoby .

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 5 razy 5

  A nie zapytala po walce: "A kim, k..., jest ta Namajunas?"

 • szaja25

  Oceniono 8 razy 4

  Pycha kroczyła przed upadkiem.

 • baaag

  Oceniono 5 razy 3

  Poczekaj Aśka na Lewandowską bo ta już grzeje motory...

 • cynek2003

  Oceniono 2 razy 2

  Oszukała ją! Bo ona myślała, że będą rozmawiać, a ta ją od razu zaczęła bić!

 • kalowiec

  Oceniono 2 razy 2

  ot napięła się w kroku, nadęła w anusie i poleciała w piiiiiiiiizdu na matę :-)

 • zimman

  Oceniono 2 razy 2

  Syndrom Gołoty się włączył. Widać, że nie umie walczyć w parterze, dotąd masakrowała rywalki na pieści i kopniaki i nie używała parteru.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX