Sport.pl

Szef KSW broni Joanny Jędrzejczyk. "Jest mi wstyd"

Czemu nagle nie podoba nam się, że jest zbyt pewna siebie? Czemu się od niej odwracacie? - napisał Maciej Kawulski, współwłaściciel federacji KSW po sensacyjnej porażce Joanny Jędrzejczyk z Rose Namajunas podczas UFC 217.

W nocy soboty na niedzielę Jędrzejczyk została znokautowana już w pierwszej rundzie pojedynku z Rose Namajunas. Wielu internautów po walce zaatakowało Polkę i jej podejście do walki. W jej obronie stanął współwłaściciel KSW.

- Do wszystkich internetowych ekspertów i znawców karmy: Wiecie, że nie mam interesu promować gwiazd innych organizacji, ale to co wyprawiają wyżej wspomniani sprawia, że jest mi wstyd. Jak można przeoczyć fakt, że jako kraj jesteśmy ogromną kopalnią talentów w sportach walki. Od lat nasi rodacy przywozili medale i najwyższe trofea tej dziedziny z całego świata. Joanna Jędrzejczyk to jedna z tych osób. To bez wątpienia jedna z najlepszych zawodniczek P4P na świecie - napisał Kawulski na swoim Facebooku.

- Czemu przeszkadza nam nagle jej styl bycia, czemu nagle uznaliście, że ta przegrana to kara za zbyt zuchwałą postawę. Czemu nagle nie podoba nam się, że jest zbyt pewna siebie. Czemu się od niej odwracacie. Czy Irlandia odwróciła się kiedykolwiek od Conora po jego przegranych? Czy nagle Irlandczykom zaczęło przeszkadzać ,że jest wygadany? - pyta Kawulski.

- Jeśli chcesz utrzymać się na szczycie, to musisz wierzyć w siebie. Jeśli chcesz być mistrzem, to musisz myśleć, mówić i żyć jak mistrz. Joanna robi wszystko to, co musi, aby walczyć o własne marzenia. Robi to najlepiej jak umie i wiecie co: cholernie dobrze jej to wychodzi. Za to gdzie jest, za to skąd spadła i za to gdzie będzie się teraz wdrapywać należy jej się ogromny szacunek - dodał.

Więcej o:
Komentarze (14)
Szef KSW broni Joanny Jędrzejczyk. "Jest mi wstyd"
Zaloguj się
 • alberto_srapovoli

  Oceniono 5 razy 5

  Bo jest cienka linia miedzy byciem zdrowo pewnym siebie, a byciem po prostu zenujaco aroganckim i przez to smiesznym. Joanna te linie przekroczyla.

  McGregor robi to z duzo wiekszym polotem, pokazujac jednoczesnie, ze ma do siebie dystans. To jest roznica, jak miedzy aktorem w teatrze, a zulem pod budka z piwem.

 • walsmet

  Oceniono 7 razy 5

  Facet ogarnij się, wszystkim chodzi o styl w jakim przegrała, nic więcej i tego nie da się obronić.

 • samochodemwszedzie

  Oceniono 3 razy 3

  Należało jej sie za debilne jeźdżenie rowerem wstyd!

 • quosoo

  Oceniono 5 razy 3

  Nikt się od niej nie odwraca. Nikt nie krytykuje też pewności siebie. Chodzi tylko o to jedno słowo "zbyt" pewna siebie. Pewna siebie do tego stopnia, że wygodzi do walki zupełnie nie skoncentrowana. Na tym poziomie za prak koncentracji płaci się wysoką ceną. JJ odebrała lekcję. Jeśli ją odrobi wróci mocniejsza.
  To chyba nie jest tak, że jeżeli jej kibicujemy to musimy powtarzać w kółko, że nic się nie stało. Stało się.

 • hrac

  Oceniono 2 razy 2

  Szacunek za wytrwałość.
  Ale kreśli paskudny przykład zachowania poza ringiem ( jakby żula ?).

 • vovik

  Oceniono 1 raz 1

  Ten spec od festynów KSW, Kawulski jest najwyraźniej podobny do tej Jędzy.
  Ta baba Jędrzejczyk zachowuje się chamsko, jak praczki piorące się po pyskach.
  Właśnie prowokowała przeciwniczkę przed walką (jak jakiś Szpilka albo i gorzej). I dostała nauczkę. I to jest nauczka od "znawców karmy", ciołku bosy. I jej dystrybutorów.

  Don't fikaj, because life is brutal and full of zasadzkas. Parafrazując Łysiaka.

  Co to w ogóle za pomysł, żeby chamów i chamki promować? "GW" ma swoich bohaterów. ...lol...

 • Paweł Gawryś

  Oceniono 1 raz 1

  Słuchaj Gó...arski,Kowalski,czy Puszczaliski.To że jesteś współwłaścicielem federacji,czy szefem,nie powinieneś kwestionować zdania internautów.Mamy prawo się wypowiedzieć,a to że Ty próbujesz wybielać Joannę,i kolorować jej zachowanie przed walkami,to znak że się ewidentnie boisz---Tak boisz,boisz się że ci kasa ucieka,bo tu tylko o to chodzi.Jestem fanem Joanny,ale jej zachowań nie trawię.Przegrana jej nie zaszkodzi,bo zasłużyła na to by ją i tak oglądać.Zachowanie niech zmieni na to sportowe,a ty darmozjadzie pomógłbyś biednym dzieciakom,które głodują na ulicach,a nie tylko doił,i patrzył przez pryzmat kapuchy -pozdrawiam ciepluteńko w imieniu nas wszystkich

 • Tomasz Dąbrowski

  Oceniono 1 raz 1

  Ja się nie odwracam, świetna dziewczyna, wspaniały sportowiec, zachowanie na ważeniu- panie Szefie- jest mi wstyd

 • eend

  Oceniono 1 raz 1

  Pan Kawulski nie może robić we własne gniazdo więc cynizm jest niezbędny. Nasza "gwiazda" pokazała , że jest zwykłym blokerskim pustostanem. I dlatego przegrała. I nikt nie dopatruje się innych przyczyn. GDYBY:
  - szanowała przeciwnika a nie szydziła
  - okazywała pokorę, mądrość, skupienie
  - była PROFESJONALISTKĄ w każdym calu
  a nie pajacowała i robiła z siebie amatorkę idiotkę
  MIAŁABY SZANSĘ NA NAWIĄZANIE RÓWNORZĘDNEJ WALKI
  a tak ...........
  Pan Kawulski doskonale o tym wie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX