Sport.pl

UFC. Joanna Jędrzejczyk tłumaczy sytuację, do jakiej doszło podczas face to face z Rose Namajunas [WIDEO]

Joanna Jędrzejczyk znana jest z tego, że podczas spotkań twarzą w twarz z rywalkami potrafi zachować się niestandardowo. W czwartek wycelowała w Rose swoją pięść i dotknęła nią jej twarzy.

Rose Namajunas nie odpowiedziała w żaden sposób, ale widać było, że zachowanie Mistrzyni ją poruszyło. Dopiero, gdy Joanną odwróciła się, aby zejść ze sceny, Thug pozwoliła sobie na tzw. gest Kozakiewicza, który zapewne miał oznaczać, że nic z tego, co zaplanowała sobie Jędrzejczyk (sprowokowanie Rose do wdania się w dyskusję lub szarpaninę) ostatecznie się nie udało.

Rose w wywiadzie udzielonym jeszcze przed tym spotkaniem stacji BT Sports przewidziała, jak może zachować się Joanna i była na to przygotowana:

My wiemy, co zrobi. Wiemy, że będzie bardzo opryskliwa i będzie mówić różne złośliwe rzeczy. Być może nawet mnie dotknie, może mnie odepchnie albo coś w tym stylu.

 

Po zakończeniu konferencji prasowej Mistrzyni musiała przyjąć na siebie falę krytyki za swoje zachowanie podczas staredown’u. W odpowiedzi na to zamieściła wpis w mediach społecznościowych:

- To nie był cios, bo cios by ją położył na deski. To było tylko dotknięcie? - napisała Polka.

Więcej o:
Komentarze (23)
UFC. Joanna Jędrzejczyk tłumaczy sytuację, do jakiej doszło podczas face to face z Rose Namajunas [WIDEO]
Zaloguj się
 • nowepokolenie

  Oceniono 8 razy 8

  Joanno, od zawsze mam ogromną sympatię i podziw dla Ciebie. Tym razem jest mi przykro. Bardzo Cie proszę, byś już nie robiła zawodu, swoim zachowaniem, kibicom-wielbicielom jak ja.

 • palo_ma1

  Oceniono 5 razy 5

  Do niczego nie jest jej potrzebne takie sztuczne i w sumie chamskie zachowanie.
  Zyskała wystarczająco dużo sympatii i zwolenników.
  To co pokazała jest tak nieporadnie, że wychodzi to naprawdę chamsko i odstręczająco.

 • janjag21

  Oceniono 3 razy 3

  Coś mi się wydaję,że zaczyna jej bić na "dekiel".Zaczyna robić za wielką gwiazdę. Oby to nie przełożyło się na porażki

 • cheko4444

  Oceniono 2 razy 2

  Prymityw. Niewiele się różni od Szpilki. Pomimo jej sukcesów nie lubię jej.

 • rozbawiony0

  Oceniono 1 raz 1

  Na fali popularnosci molestowania, mysle ze mozna by to podciagnac pod to wlasnie..

 • kukunapniu

  Oceniono 1 raz 1

  to show ma za zadnie uzyskanie większej liczby PPV, najlepszy w te klocki był Mayweather, zachowywał się zwykle skandalicznie, ludzie kupowali więcej PPV aby zobaczyć czy w końcu ktoś mu sprawiedliwie dołoży i dziki temu jego walki biły rekordy wpływów

 • wqrwiony

  0

  Pisałem już gdzieś tam na okoliczność staredownu z Penne, że im potencjalnie słabsza rywalka tym mniej pozytywnie odbierana będzie pewność siebie jaką Aśka demonstruje przed walką.
  Słabsze atrakcyjne i niepyskate to combo jeszcze bardziej kłopotliwe bo mimowolnie wyzwalają współczucie i chęć przytulenia a Aśka w ulubionej swojej roli cold bitch postrzegana jest jako arogancka, wredna i pastwiąca się nad słabszymi.
  Rola oczywiście zobowiązuje ale czasem chciałoby się zobaczyć u Joanny więcej gracji i luzu w takich gierkach jak z Różą. Jakiejś szczypty dystansu/wdzięku/humoru/wielkodusznosci, przełamujących schemat
  Co by tam jednak nie gadali krytyki i hejtery tylko porażka może znacząco wpłynąć na powszechny odbiór Szefowej i jej dorobek i żadne inne rzeczy nie mają wiekszego znaczenia
  Mam nadzieję, że nie przegra do końca kariery ale nie zdziwię się jeśli Rose okaże się holmtonitem i Jędzrzejczyk podzieli los Rondy. Sytuacja jest bliźniaczo podobna.

 • Maciek Boladz

  0

  Mistrzowie słowa, to jest tylko gra emocji i psychologia taka sama jaką wy uprawiacie pewnie na codzień tylko w innym kontekście

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX