MMA. St-Pierre uważa Jędrzejczyk za najlepszą wojowniczkę na świecie

- Nikt mi nie zabierze tego pasa, jestem Joanna Jędrzejczyk z Polski, zapamiętajcie! - krzyczała Polka po zakończeniu walki.

- Nikt mi nie zabierze tego pasa, jestem Joanna Jędrzejczyk z Polski, zapamiętajcie! - krzyczała Polka po zakończeniu walki. (GREGORY PAYAN/AP)

Joanna Jędrzejczyk wzięła udział w konferencji prasowej przed galą UFC 217, na której wystąpił również bohater walki wieczoru nowojorskiej gali, Georges St-Pierre.

Wspólne zdjęcie byłego mistrza wagi półśredniej i mistrzyni dywizji słomkowej UFC obiegło już świat. Prezentując je na swoim koncie na Twitterze, GSP napisał:

- To świetne móc spotkać Joannę Jędrzejczyk podczas konferencji prasowej przed UFC 217, która odbyła się w Los Angeles. Ja zdecydowanie uważam ją za najlepszą wojowniczkę P4P [bez podziału na kategorie wagowe - red.] na świecie - napisał na Twitterze.

Joanna Jędrzejczyk (14-0) zmierzy się na gali UFC 217 w Madison Square Garden z Rose Namajunas (6-3), zaś Georges St-Pierre (25-2)  spróbuje odebrać mistrzostwo wagi średniej Michael’owi Bispingowi (30-7).

Zobacz także
  • Nikoleta Lozanova Najpierw Dimitrov, później Ronaldo, a teraz? Nikoleta Lozanova to łamaczka sportowych serc
  • Beatriz Espejel Żona Koke przyćmiewa inne WAGs? Nie tylko piękna, ale także niezwykle mądra
  • Andrzej Bargiel Andrzej Bargiel, pierwszy człowiek, który zjechał na nartach z K2: Mogę w życiu robić wszystko [ROZMOWA]
Skomentuj:
MMA. St-Pierre uważa Jędrzejczyk za najlepszą wojowniczkę na świecie
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX