Sport.pl

KSW 39. Mańkowski przerwał wywiad Khalidova. Ostre słowa! [WIDEO]

Borys Mańkowski (19-6-1) przerwał wywiad Mameda Khalidova (34-4-2) i w dosadnych słowach podsumował zachowanie kibiców, którzy po walce wieczoru na KSW 39 wygwizdali jego rywala.

W walce wieczoru 39 gali KSW na Stadionie Narodowym Mamed Khalidov pokonał Borysa Mańkowskiego. Ale samą walkę przyćmiło to, co stało się po niej - publiczność wygwizdała Khalidova.

Jak spotyka się dwóch mistrzów, to wiadomo, że może być ciasno - zagadnął Khalidova dziennikarz Polsatu Mateusz Borek.

Na Narodowym rozległy się wtedy gwizdy publiczności, wyraźnie trzymającej stronę Mańkowskiego, której nie spodobał się werdykt sędziów. Khalidov machnął ręką, skrzywił się.

- Witam, witam ładnie. Serdecznie was witam. I dziękuję - stwierdził wyraźnie podenerwowany Czeczen, po czym oddał mikrofon Borkowi i wyszedł z klatki. Dziennikarz próbował podpytywać jeszcze o walkę, ale Khalidov nie chciał rozmawiać.

- Tak się zdarza. Mamed posłuchał stadionu i nie miał za bardzo ochoty więcej.

Po walce jeden wywiad Khalidova z portalem MMA.pl przerwał Borys Mańkowski. Zawodnik w ostrych słowach odniósł się do opisanego wyżej zachowania fanów. - Przestańcie ku*wa gwizdać na Mameda do ch*ja! - rzucił zdenerwowany Mańkowski.

Akcja od 50. sekundy.

 
Więcej o:
Komentarze (65)
KSW 39. Mańkowski przerwał wywiad Khalidova. Ostre słowa! [WIDEO]
Zaloguj się
 • ulrich66

  Oceniono 16 razy 12

  Chalidow! Piszcie po polsku rosyjskie itp. nazwiska. Skąd ta moda na pisanie po angielsku? Dość kaleczenia polszczyzny angielskimi kalkami typu "dokładnie" zamiast właśnie.

 • promemo

  Oceniono 21 razy 7

  Poziom tej wypowiedzi dokładnie charakteryzuje dyscyplinę "sportu", jej uczestników, odbiorców oraz propagatorów. Dobrali się równo !

 • hipis3308

  Oceniono 14 razy 6

  Oenerowsko-pisowskie, kibolstwo faszystowskie dało głos.Kaczyński, obudził demony faszyzmu w kraju, który doświadczył od niego olbrzymich cierpień,a teraz sam się w faszystów przeobraża.

 • staq

  Oceniono 4 razy 4

  Brawo Borys Mańkowski !
  Te gwizdy na Chalidowa zostały zasiane przez podłych politykierów, bazujących na głupocie i niskich instynktach ludzi.
  To, co się działo na widowni to było ordynarne zachowanie ludzi podpuszczonych przez wszechobecne antyimigranckie szczucie, płynące od władzy, m.in. szczucie w necie milionami wpisów opłacanych przez rząd ludzi Szefernakera . Za grube miliony wyrwane nam z NASZYCH podatkó

 • kania.u

  Oceniono 6 razy 4

  Borys Mańkowski to inteligentny i myślący gość co łatwo stwierdzić, jak się posłucha jego wywiadu, np tego przed wspomnianą walką.
  Tu tez się odniósł do hejtowania Mameda, tyle że w innych słowach

  youtube.com/watch?v=0vXQeqhQr3s

  Słowami nieparlamentarnymi zwrócił się do niektórych kibiców, w ICH języku. Bo wie, że dla większości z nich to jest najprostszy przekaz

 • mrarm

  Oceniono 4 razy 4

  Jejku, odezwał się do widzów tak, jak należy się do bydła odzywać. Nie pomogło, bo bydło jest zbyt głupie.

  Nie wiem, co w tym dziwnego? Bydło to bydło. Ludzie którzy zamiast czytać książki, oglądać dobre kino, uprawiać sport, robić coś pożytecznego - idzie oglądać przemoc - to bydło. Skończone, tępe bydło. I tyle. Sorry.

 • kania.u

  Oceniono 4 razy 2

  Gwiżdżącym wmówiono, że Chalidow, używający gestów swojej religii i przyznający się do niej (fotografując się z islamską flagą) popiera radykalny islam i prowokuje Polaków. To BREDNIA.
  Wyznawanie islamu nie oznacza popieranie RADYKAŁÓW.
  A czym niby prowokuje ?
  Ma prawo do swoich religijnych gestów takie samo, jak każdy człowiek, jak KAŻDY inny polski obywatel.
  Dla mnie i tysięcy innych kibiców Chalidow jest lepszym Polakiem niż każdy z tych gwiżdżących

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX