Sport.pl
Komentarze (26)
KSW. Umarł król, niech żyje król! Mamed Chalidow przegrał z Tomaszem Narkunem! Bolesna porażka Michała Materli i sensacyjna wygrana Karoliny Owczarz
Zaloguj się
 • peter.fox

  Oceniono 5 razy 5

  KSW nie ma nic wspólnego z poziomem prawdziwych walk, na przykład w UFC. To dochodowy produkt rodzimy dla klientów nieobytych w MMA, zarówno celebrytów jak i całej masy zwykłych ludzi, którzy niczego innego nie widzieli i chętnie kupują bilety oraz możliwość obejrzenia przedstawienia. Jak polskie samochody, telewizory czy zegarki, takiej jakości i federację MMA mamy, a media, jak tu Gazeta, napędzają jej klientów.
  Jeśli jednak już napędzają, to niech robią to profesjonalnie, bo nazywanie Mameda Czeczenem, a tym bardziej Czeczenem o polskich korzeniach z całą pewnością nie jest. Także redaktorze Antoni Partum - do nauki!

 • wozdo

  Oceniono 7 razy 5

  "Czeczen o polskich korzeniach " ???? ktoś zwariował pisząc te słowa

 • hajnisz-h1

  Oceniono 5 razy 5

  Sport (?) dla kibolskiego ciemnego ludu. "Czeczen o polskich korzeniach'? Może Polak o czeczeńskich korzeniach... Nie trzymacie poziomu

 • bezkasy

  Oceniono 4 razy 4

  ta gala to 1wielki niewypal, najlepszy byl ten pers z niemiec i ten polak kontuzjowany co udawal ze walczy, heheheheeh

 • wqrwiony

  Oceniono 4 razy 4

  KSW na mapie światowego mma jest freakową, lokalną anomalią, sportowo będącą blizej ukraińskiego Oplotu niż UFC. Rozstawianie po kątach własnych mistrzów na galach gdzie walczą zakontraktowani klauni jest smutne ale nieprzypadkowe i wynika z polityki utwierdzania kibica KSW w przeświadczeniu, że dziwaki i celebryci są esencją widowiska. Cała reszta to dodatek niby hołubiony ale de facto trzymany w drugim szeregu na wypadek gdyby dyrektorowi sportowemu znowu coś się pomylilo i zakontraktował soldica bis albo innego askhama składających brutalnie gwiazdy KSW.

  Trudno się dziwić takiemu podejściu, poziom sportowy i kibicowski polskiego mma jest marny wbrew chęci widzenia sprawy inaczej.
  Lepiej narażać się na śmieszność w branży i swiecie mma ale kosić hajs i robić pozory niż tworzyć sensowne drabinki i budować herosów zapełniających hale bo prawdopodobieństwo, że to się powiedzie jest marne.
  Częściowo potwierdza to dzisiejsza rozpiska i to jak wyglądały walki.

  Szkoda, że Mamed nie wygrał ale mam wrażenie, że wsadził głowę w trójkąt trochę z litości a trochę z lenistwa czyli dla świętego spokoju.

 • piotrt707

  Oceniono 3 razy 3

  Żenada. Już wolę komedię K2 z Ubuko w roli głównej !!

 • Fione Luna

  Oceniono 3 razy 3

  Jakie te całe MMA jest glupie, a ludzie się tak tym podniecają

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX