Sport.pl

STUDIO.SPORT.PL. KSW. Mamed Khalidov o zakończeniu kariery: Czasami przestaje mi pracować mózg. Nie chcę rozdrabniać swojego dorobku

Antoni Partum
06.12.2018 14:18
38 letni Czeczen z polskim paszportem to legenda europejskiego MMA. W listopadzie 2015 roku zdobył pas wagi średniej KSW, a w maju zeszłego roku pokonał Borysa Mańkowskiego, czempiona dywizji półśredniej. Mamed był na szczycie, ale wciąż szukał wyzwań. Dlatego przyjął propozycję Tomasza Narkuna, mistrza wagi półciężkiej. Ale obie walki przegrał. Po grudniowej gali KSW 46 ogłosił zakończenie kariery. W rozmowie z Antonim Partumem wyjaśnił przyczyny porażki z Narkunem i powód odejścia z MMA. - Mój problem polega na tym, że czasami przestaje mi pracować mózg. Mam problemy z utrzymaniem koncentracji. Może nic mi nie być przez pół roku, ale przychodzi w końcu taki moment, że mnie łapie i nie wiem, gdzie jestem - powiedział Sport.pl Khalidov.
Więcej o:
Komentarze (16)
Zaloguj się
 • wesslingharald

  Oceniono 4 razy 4

  "... przychodzi w końcu taki moment, że mnie łapie i nie wiem, gdzie jestem..." Tez tak mam, np. jak przeglądam wiadomości.

 • tomtg123

  Oceniono 6 razy 2

  Człowiek samego siebie zna najlepiej. Jeśli uznał, że to jest moment na zakończenie kariery sportowej, no to nikt nie wie tego lepiej niż on.
  Wyrazy uznania dla pana Khalidova i powodzenia.

 • aagaj

  Oceniono 1 raz 1

  Ustalcie zapis nazwiska tego faceta !!

 • Mateusz 007

  0

  Jak dla mnie to pieprzy mamed i chyba za mocno dostał w głowe , a Lewandowski I Kawulski powinni zrobić wszystko aby go zatrzymać w Ksw ponieważ promuje on te Ksw wraz z Pudzianem i innymi

 • jerzysm42

  0

  Przez wiele lat Khalidow żył z tego, że odbierał zdrowie swoim przeciwnikom.
  Teraz trafiło na niego.

 • dawacsiano

  Oceniono 2 razy 0

  Ciekawe z kim bedzie slawna ostatnimi czasy "walka pozegnalna" o puchar stevena hawkinga? Macie jakies typy?

 • laborantkolaborant

  Oceniono 4 razy 0

  "czasem" buahahaha!

 • john_yossarian

  Oceniono 6 razy -2

  Czasem przychodzi czas, że trzeba w końcu wziąć się do roboty, a nie napier... po ryju z podobnymi bykami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX