Sport.pl

Paweł "Popek" Mikołajuw: MMA uratowało mi życie. Gdyby nie sport, tobym poleciał w miasto i skończyłoby się pijaństwem

Antoni Partum
25.09.2018 16:26
39-letni raper Popek Monster (3-3) opowiada w rozmowie z Antonim Partumem, że MMA uratowało jego życie. Sport oraz narodziny jego dzieci sprawiły, że zmienił swój imprezowy styl życia. Ale jego przygoda z MMA stanęła pod dużym znakiem zapytania, bo w grudniu doznał wstydliwej porażki z 45-letnim Tomaszem 'Strachem' Oświecińskim, który debiutował w klatce. Teraz nie ma już miejsca na błąd. Jeśli Popek przegra 6 października z Erko Junem na gali KSW 45 w Londynie, to zakończy karierę. Raper opowiada też o jego pierwszej bójce w życiu oraz o tym, jak uciekał przed wymiarem sprawiedliwości.
Więcej o:
Komentarze (11)
Zaloguj się
 • Moje konto

  Oceniono 6 razy 6

  MMA to nie sport. To sztuczny twór spod blokowisk, powstały po to aby dowartościować dresiarzy.

 • koniuwielki

  Oceniono 3 razy 3

  jakiej kariery?

 • 4v

  Oceniono 4 razy 2

  Współczesny facet to albo prymitywny, nabuzowany testosteronem szczur (koks, czyli napakowana wersja, to nadal mentalnie szczur), albo zniewieściały maminsynek bez własnych poglądów, tresowany przez mainstream, social-media, oraz rodziców-pracoholików.

  Normalnych facetów, co kiedyś było chociaż te 30%, dziś jest... ja wiem? co dziesiąty? jeszcze mniej? A GW uderza w ten ton i promuje: a to ideały sku...syńskich Szczurów, a to ideały dla maminsyńskich Ciot (nie mylić z gejami).

 • ubrana_prawda

  Oceniono 2 razy 2

  Cóż to za prymitywna kreatura. Nie chciałbym z nim przy jednym stole siedzieć.

 • narcystycznykanibal

  Oceniono 1 raz 1

  A nie wiedziałem że lubi dostać po gębie , do tej pory znałem go jako hiphopowca dla gimbazy

 • quamtsa

  0

  Sport to zdrowie, a sportowcy to wzór do naśladowania.
  Zaiste, błyskotliwa kariera! Pierwsza trójka na sportowca dekady. Niebanalna historia, jak to mordobicie na macie uratowało mu życie. Nigdy nikt tak nie mówił! Coś niesamowitego! A czy wspomniał, że ma cudowną żonę i chciałby, żeby jego dzieci nie poszły w jego ślady? No bo widea nie daję rady włączyć ze wzruszenia.

 • stach_79

  0

  A kto to jest ten Popek?? To jakis elektorat PIS??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX