Sport.pl

KSW 37. Pudzian zbił Popka w 80 sekund. "Jestem w szoku, że ludzie czują się oszukani"

Krzysztof Smajek, Patryk Larwiński
05.12.2016 18:28
o walce Mariusza Pudzianowskiego z Popkiem było słychać opinie, że to był najbardziej kompromitujący pojedynek w historii polskiego MMA. - Nie zgodziłbym się z taką opinią - mówi Jacek Adamczyk z portalu mmania.pl. Popek przed pojedynkiem z Pudzianem był jedną wielką niewiadomą. Co wiemy o nim po sobotniej walce?
- Należy zgodzić się z Pudzianem, który mówił po pojedynku, że Popek ma jaja - dodaje Adamczyk. Po sobotniej gali KSW chyba możemy stwierdzić, że MMA w Polsce wciąż musi bazować na egzotycznych zestawieniach i takich postaciach jak Popek.
Więcej o:
Komentarze (51)
Zaloguj się
 • krakoos78

  Oceniono 7 razy 5

  Nie uważam tego za oszustwo. Komukolwiek bowiem przyszło do głowy dać za to 4 dychy, ma ją pustą i nie zasłużył na zwrot.

 • burmiszcz

  Oceniono 2 razy 2

  Co wiemy po walce? Odwieczną prawdę: najpierw masa, potem rzeźba.

 • matka_bosaka

  Oceniono 2 razy 2

  Uważaj. Lidl się przejechał na takiej promocji. Ustawią się kolejki z pustymi kubkami i opakowaniami po popcornie.

 • Oceniono 2 razy 2

  Powiem tak ... każdy wiedział za co płaci. Każdy wiedział , że Popek to nie sportowiec , że zajmuje się muzyką a nie sportami siłowymi , że kiedyś tam (8 lat temu) miał ze 3 walki i jest amatorem , poza tym gdzie bym nie spojrzał to wszedzie w komentarzach było "Pudzian znokautuje Popka w 1 rundzie" , więc skoro każdy przewidywał co będzie to skąd ten ból dupy ?? Bardziej złościłbym się o fatalne przygotowanie Bedorfa. Dziękuję dobranoc.

 • swordman69

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli to już ma być taki circus jak oni to nazywają to już wolałbym żeby Pudzian walczył z Stevenem Seagal albo Chuckiem Norris , chętnie zapłacę wtedy te 40 zł, taniej wyjdzie niż wyjście z dziećmi do cyrku Zalewskich.

 • juventusiak87

  Oceniono 3 razy 1

  Całe to KSW to jakiś cyrk na kółkach ...

 • marcin_pab

  0

  Jednym słowem - fajny wrestling !!! Szkoda że wyru.. nych z kasy jest tak wielu.... :)

 • marcin_pab

  0

  liczy się "szoł" i oczywiście przede wszystkim kasa.Czy taki koleś jak Pudzian wszedł by z takim kolesiem na poważną walkę? Ale jeżeli chodzi o kasę to każdy mięknie. Popek dostał 50 tyś. za to że się "nadstawił". za 50 tysięcy też bym się nadstawił. Trochę mi szkoda Pudziana , że się na tę szopkę dał namówić. Ale cóż ... kasa czyni cuda.

 • marcin_pab

  0

  Ty dajesz 40 zł , ale jest ich 3 tysiaki , im bliżej ringu tym drożej. To se policz . Walka wygląda fatalnie i przypomina wrestling. W/g mnie wszystko jest ustawione. Tak po prostu miało być. I wszystko poszło zgodnie z planem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX