Sport.pl

Nagroda Grand Press Digital dla Michała Pola. Gratulujemy!

Michał Pol, do niedawna dziennikarz Sport.pl, został pierwszym laureatem nagrody Grand Press Digital. Gratulujemy!
Grand Press Digital to wyróżnienie dla dziennikarza lub redakcji za wykazanie się innowacyjnym podejściem w wykorzystaniu nowoczesnych technologii w pracy dziennikarskiej.

Michał Pol rozpoczął pracę w Sport.pl w 2008 roku, po zwolnieniu z "Gazety Wyborczej". Przez ostatnie lata stał się najlepszym multimedialnym dziennikarzem w Polsce, nie tylko sportowym. Płynnie porusza się w starych mediach (prasa, telewizja) oraz nowych (serwisy WWW, blogi, social media, YouTube). Dla Sport.pl obsługiwał jako multimedialny korespondent największe imprezy sportowe - Mundial w RPA w 2010 roku, Euro 2012 i Igrzyska w Londynie.

Kilka miesięcy temu odszedł do pracy w koncernie Axel Springer na stanowisku dyrektora kontentu sportowego i redaktora naczelnego "Przeglądu Sportowego".

- Ta nagroda jest zwieńczeniem tej drogi digitalnej, na którą wstąpiłem w 2007 roku - mówił Pol. - Jest dla mnie ważna, bo bardzo mi pomoże w tym, co robię teraz. Pol dziękował ze sceny swojemu byłemu szefowi w Sport.pl Marcinowi Gadzińskiemu. - Dziś jest moim największym konkurentem. I moim marzeniem jest go dogonić - wyznał.

Michałowi najszczersze gratulacje składają przyjaciele ze Sport.pl.

Komentarze (4)
Nagroda Grand Press Digital dla Michała Pola. Gratulujemy!
Zaloguj się
 • his_dudeness

  Oceniono 25 razy 25

  "Grand Press Digital to wyróżnienie dla dziennikarza lub redakcji za wykazanie się innowacyjnym podejściem w wykorzystaniu nowoczesnych technologii w pracy dziennikarskiej."

  Chodzi o te wpisy na blogu z podpisami "to zdjęcie zostało wykonane smartphonem HTC One X".

 • rubin77

  Oceniono 13 razy 13

  Czego to ludzie nie wymyślą, żeby tylko wręczać sobie nagrody. Czas na nagrodę dla najlepszego dziennikarza komentującego spod ziemi.

 • michall94

  Oceniono 11 razy 9

  nie ma za co

 • michall94

  Oceniono 9 razy 5

  nie ma za co.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX