WrestleMania 33. Amerykański wrestling zdobywa coraz więcej fanów w naszym kraju

WrestleMania Stage

WrestleMania Stage (Schen (Wikimedia))

Kiedyś amerykański wrestling był w naszym kraju synonimem cyrku, dziś młodzi ludzie oglądają go chętniej niż mecze polskiej Lotto Ekstraklasy. Przed nami największe wydarzenie w świecie rozrywki sportowej. W nocy z niedzieli na poniedziałek czeka nas WrestleMania 33, która w tym roku zawitała do Orlando. O fenomenie ,,Największej sceny ze wszystkich'' i coraz większej popularności wrestlingu w Polsce opowiada Paweł Borkowski - polski komentator WWE.
Quiz dla długodystansowców. 100 pytań ze sportu, zaproś rodzinę i znajomych do rozwiązywania!
1/100Ile wyścigów Formuły 1 wygrał Robert Kubica?
Komentarze (20)
WrestleMania 33. Amerykański wrestling zdobywa coraz więcej fanów w naszym kraju
Zaloguj się
 • lukibb

  Oceniono 4 razy 4

  To tylko dowód słabości Ekstraklasy i poziomu umysłowego kibiców wszelkiej maści.

 • smiki48

  Oceniono 3 razy 3

  widocznie dla amerykanów "drukowanie" wyników jest czymś normalnym i fakt, że końcowy wynik meczu zna kilku ludzi ich nie szokuje. W naszej lidze do najsłynniejszych reżyserów zaliczał się Fryzjer. W USA byłby wielką gwiazdą a u nas tylko oskarżonym.

 • tksiazek

  Oceniono 3 razy 3

  Że jak proszę? Że to "sport"? No bez jaj. To zdecydowanie należy do kategorii "fabuła". Więc nie ma sensu tego porównywać z Ekstraklasą czy Olimpiadą. Ale np z kinem akcji - już tak. Sprawdźcie czy miało to więcej widzów niż jakiś film z van Dammem.

 • oko-85

  Oceniono 2 razy 2

  z tego jest taki "sport" jak ze sport.pl portal sportowy

 • mreck

  Oceniono 2 razy 2

  bardzo chętnie pooglądałbym Sumo.

 • Oceniono 1 raz 1

  Rob Van Dam także ma polskie korzenie, a jest znakomitym wrestlerem. W tym roku do Hall Of Fame została wprowadzona Beth "The Glamazon" Phoenix, której babcia jest Polką, a ona sama wielokrotnie nosiła Polskiego orła na stroju do walki.

 • Oceniono 3 razy 1

  Babs ma 2,06 m wzrostu, dlatego przyciągnął uwagę WWE. Jeśli nie dadzą mu jakiegoś słabego gimmicku, to może zrobi jakąś karierę. Tera czekajmy, aż dołączy do NXT, wtedy się przekonamy jak wyglądają jego umiejętności w ringu i przy mikrofonie :>

 • hermuth

  0

  kurde, ja się niedawno zasmuciłem, bo trafiłem na artykuł, w który pisżą, że wiekszosc zapasnikow ktorych znalem juz nie zyje planeterror.pl/amerykanski-wrestling-udawane-walki-prawdziwa-krew-pot-lzy-smierc/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane