Sport.pl
Komentarze (58)
Super Bowl czyli 133 333 dolary na sekundę
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: kor

  Oceniono 10 razy 0

  Jak wogóle można to oglądać ten sport jest nudniejszy od snookera ;/

 • Gość: alo

  Oceniono 10 razy 0

  Ot i młoty się grzeją... i o jakim świecie tu mowa? Najgorsze instynkty wyzwalane pod płaszczykiem zadętego "patriotyzmu". Później ten stadionowy motłoch pójdzie szerzyć "demokrację"... dla własnych korzyści. Tępe, spasione mordy troglodytów i te chciwe, tłuste łapska...

 • ulanzalasem

  Oceniono 14 razy 0

  "Jak obliczają analitycy, 97 proc. telewidzów nie odchodzi na przerwy reklamowe " - ci sami analitycy, którzy polecali śmieciowe opcje ?
  "Za 30-sekundowy spot średnia cena wynosi 3,5 mln dol., o 500 tys. więcej niż przed rokiem." - może za dolara można kupić mniej niż przed rokiem ?
  No cóż nie wiem czy mamy się cieszyć czy martwić, że takie wydarzenie wg analityków gromadzi 30% obywateli US & A, ale pewnie 95% z tych oglądających nawet nie wie jakie ustawy prowadził w ciągu ostatniego roku Obama i kongres...więcej ludzi ze sztucznym uśmiechem i hod-dogiem przed TV, to raczej zła moneta.
  The second best part of the Superbowl is the food inhabitat.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2012/02/superbowl-going-green-7-537x358.jpg

 • drugilukasz2983

  Oceniono 12 razy 0

  Sport dla dzikusów

 • seydlitz

  Oceniono 14 razy 0

  A ja lubię tę grę. Zasady prostsze niż w piłce nożnej, co ważne pod wieloma względami uczciwsza gra niż piłka. Co ważne dzięki dozwolonym powtórką nie ma wypaczania wyników tak jak w naszej piłce.

  PS.
  Naprzód Nowa Anglio!

 • szymek_50

  Oceniono 8 razy 0

  Mnie to nie kręci.

 • cykor6

  Oceniono 11 razy -1

  gdyby na całym świecie była tylko jedna profesjonalna liga piłki nożnej i grałoby w niej nawet 100 zespołów to też by mogły mieć takie budżety, nawet większe. A finał ligi mistrzów byłby najbardziej oglądanym widowiskiem po tej stronie wszechświata. Amerykanie korzystają po prostu na tym, że są bogatym krajem w którym liczą się 4 ligi dość niszowych sportów (NHL, NBA, NFL, MLB). Hokej i kosz troche mniej niszowe ale wiecie o co chodzi.

  W europie każdy kraj ma własną ligę w nogę, kosza, hokeja, rugby, siatkówke, ręczną, futsal i 10 innych sportów. Więc reklamodawcy mają gdzie ładować pieniądze. Jakby europa miała w sumie te 80-100 zespołów, jak USA, to też by były mega budżety, reklamy itd... Więc nie ma się czym podniecać.

 • mark014

  Oceniono 13 razy -1

  Nie za dużo tych zachwytów nad USA? Czy oni w ogóle wiedzą o Polsce? A my podniecamy się ich nic dla nas nieznaczącym świętem...

 • maquis.drake

  Oceniono 11 razy -1

  Who cares... :P

 • Gość: buldok

  Oceniono 10 razy -2

  Amerykanie to jednak pacany. Grają w te swoje pseudo rugby i nazywają to footballem. Ja rozumiem, że gdyby tę jajowatą piłkę kopali, ale oni trzymają ją w łapach przez 95% czasu gry.

  I oni mają czelność śmiać się z naszej prawdziwej piłki nożnej, wyśmiewając jej nazwę - "soccer" po tamtej stronie oceanu atlantyckiego.

  Głowa mała.

 • tornson

  Oceniono 6 razy -2

  Może my sobie w Polsce zorganizujmy krajową ligę gry w palanta, będziemy mogli, jak jankesi w przypadku ich śmiesznej wersji futbolu, chwalić się że mamy najlepszą ligę i jesteśmy niezrównani w tym sporcie na świecie! ;o)

 • Gość: ;lkjh

  Oceniono 6 razy -2

  Monika Bellucci chce to oglądać????

 • tornson

  Oceniono 11 razy -3

  Podniecać się takim niszowym sportem! Ci jankesi są naprawdę żałośni!

 • 2-julita

  Oceniono 9 razy -3

  to starocie po botoksie jeszcze śpiewa ??

 • koralgolka100

  Oceniono 5 razy -5

  widzieliscie jak ludzi radza sobie w zimie bez toalet? we wroclawiu wiele osby korzystam w mrozy z publicznych! i zbiorowych w kamienicach!

  www.gazetawroclawska.pl/artykul/501646,wroclaw-za-potrzeba-w-siarczysty-mroz,id,t.html

 • roxen2

  Oceniono 9 razy -5

  tu rozpisuja rekordy
  www.mowimyjak.pl/fakty/sport/jak-amerykanie-szykuja-sie-do-46-super-bowl,29_37164.html
  tak, szykuja sie.
  szykuje sie rokordowy

 • bilderberg500

  Oceniono 16 razy -10

  zadławcie się palanty amerykańskie tym szmalem. porzygajcie się tymi dolarami. i tak będziecie bydlaki smażyć się w piekle. te jankesy to w tym cyniźmie gorsi od burłaków ze wschodu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX