Sport.pl

Polska gwiazda MMA zatrzymana przez CB¦P

MM
14.12.2016 11:37
A A A
Michał Materla, były mistrz KSW w wadze ¶redniej, został zatrzymany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura ¦ledczego Policji.
We wtorek zatrzymanych zostało ł±cznie dwadzie¶cia osób. Nie wiadomo jednak, czego dotyczy sprawa. - Ze względu na prowadzone czynno¶ci nie mogę udzielić żadnych informacji - powiedziała Magdalena Mazur-Prus z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Jednym z zatrzymanych jest Michał Materla, popularny zawodnik mieszanych sztuk walki, który w 2006 roku zdobył tytuł mistrza wagi ¶redniej najpopularniejszej polskiej organizacji MMA - KSW.

W zeszłym roku, jak donosił "Głos Szczeciński", Michał Materla trafił do jednego z lokalnych szpitali po bójce, w której raniony został nożem. Menedżer zawodnika zaprzeczał jednak, by M. brał udział w bójce.

O¶wiadczenie obozu Materli

Menedżer zawodnika Norbert Sawicki zaprezentował o¶wiadczenie, które opublikował portal "Sportowe Fakty". Potwierdza ono, że Materla został zatrzymany

w swoim mieszkaniu. - Funkcjonariusze dokonali zatrzymania z użyciem materiałów wybuchowych oraz granatów hukowych. Sam sposób zatrzymania Michała Materli przez funkcjonariuszy budzi daleko id±ce w±tpliwo¶ci, zarówno, co do adekwatno¶ci użytych ¶rodków jak i samych podstaw zatrzymania Michała Materli. Warto zauważyć, że do zatrzymań w ostatnich latach, w o wiele poważniejszych sprawach, nie były używane tak drastyczne ¶rodki. W szczególno¶ci kontrowersje budzi fakt, że w wyniku rozpoznania operacyjnego powinno wynikać, że w mieszkaniu znajduj± się małoletnie dzieci, które zostały poddane wielkiemu stresowi - czytamy w o¶wiadczeniu. Na sposób zatrzymania zostanie złożone zażalenie, natomiast zarzuty s± "niezrozumiałe" dla Materli i jego obrońcy. Pełna tre¶ć o¶wiadczenia pod tym linkiem.

Quiz dla długodystansowców. 100 pytań ze sportu, zapro¶ rodzinę i znajomych do rozwi±zywania!
1/100Ile wy¶cigów Formuły 1 wygrał Robert Kubica?

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (26)
Zaloguj się
 • zamaszysty.cios.w.krocze

  Oceniono 10 razy 6

  Podobno sprzedawał po domach nielegalnie opłatek.

 • Tomasz Kozłowski

  Oceniono 7 razy 5

  Jako¶ mnie nie dziwi, że w tej dyscyplinie s± zatrzymania i konflikty z prawem. Kogo¶ to dziwi?

 • lechu_55

  Oceniono 11 razy 5

  znam lepszego ! Andrzej D. ma dobrych prawników i sam jest prawnikiem, podobno !

 • smudzislaw

  Oceniono 2 razy 2

  "który w 2006 roku zdobył tytuł mistrza wagi ¶redniej najpopularniejszej polskiej organizacji MMA - KSW."
  Nie żaden tytuł tylko wygrał turniej.Tytuł zdobył w 2012r. niedouczone pismaki.

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 1 raz 1

  A kiedy policja zajmie się w końcu mafi± czeczeńsk±?

 • rumun106

  Oceniono 1 raz 1

  O K..wa zdobył tytuł w 2006 roku, normalnie MM jeste¶ mistrzem drugiego planu...

  Po drugie, jeżeli antyrerorysci wchodz± do mieszkania w takim składzie- to znaczy że jest to osoba potężnie niebezpieczna, zagrażaj±ca zdrowiu i zyciu innych ludzi...
  Jesli Policja ,,wchodzi tak " jak ma to miejsce to znaczy że ma duzo na sumieniu ( kto wie czy nie postawi± mu zarzutu o działanie w zorganizowanej grupie przestepczej...)
  Dzi¶ większosc trenujacych te MMA to jest na bakier z prawem, a z tymi szczecińskimi berserkersami już wczesniej były problemy...media sporo pisały m.in Rafale Moksie

 • Kuba K. (bloody)

  Oceniono 3 razy 1

  Czemu mnie to nie dziwi. Widać było z ryja, że yntelygent to nie jest. Po Szczecinie wozi się za kółkiem bez koszulki, bryluje z artystami typu Sobota (co nie ma sugerować, że tamten jest umoczony, ale na pewno jego tre¶ci wysokiego IQ też niedowodz±) i całym ich uliczno-melanżowym klimacikiem (jak ja kiedy¶, tylko, że wtedy miałem 20 lat z kawałkiem). A weĽmy Mameda - skromny, poukładany, konsekwentny, nawet z oczu lepiej mu patrzy. Zatem nie wszyscy w tym sporcie s± półgłówami!

 • gza_82

  0

  Czy Michas wraz z kolegami zapisal sie juz na IWT MMA w poznaniu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczę¶ciej czytane