Sport.pl

UFC 201. Kowalkiewicz: Jędrzejczyk się mnie boi. Zróbmy to! Polska siła kontra polska siła

- Nie jestem najlepsza na świecie, ale mogę wygrać z najlepszą. Czy Jędrzejczyk ma ze mną jakiś problem? Myślę, że po prostu się mnie boi - powiedziała po zwycięskiej walce Karolina Kowalkiewicz. Wiceprezydent UFC przyznał, że bardzo poważnie myśli o pojedynku dwóch Polek.
Karolina Kowalkiewicz (10-0) wygrała z Rose Namajunas (5-3) podczas gali UFC 201 w Atlancie. Według ekspertów, po tym zwycięstwie dostanie szansę walki o pas kategorii słomkowej (do 54 kilogramów) z mistrzynią, Joanną Jędrzejczyk.

To tych spekulacji na konferencji prasowej po walce Kowalkiewicz odniósł się Dave Sholler, wiceprezydent UFC ds. PR

- To bardzo, bardzo realne. Porozmawiamy o tym we wtorek na spotkaniu władz UFC. Ale dla mnie taka walka miałaby ogromny sens. Takiej walki chcą kibice, taka walka ma ogromny potencjał reklamowy w mediach społeczniościowych... - Sholler urwał w tym miejscu wypowiedź, bo po mikrofon sięgnęła Kowalkiewicz.

- Chcę walczyć z Joanną Jędrzejczyk. Jestem na to gotowa. Powiedziała, że nie jestem na jej poziomie, a ja myślę, że jestem wystarczająco dobra. Chcę z nią walczyć. Zróbmy to. Polska siła kontra polska siła!

Kowalkiewicz: Jędrzejczyk się mnie boi

Po tej deklaracji jeden z dziennikarzy spytał Kowalkiewicz o to, w jaki sposób mogłaby pokonać Jędrzejczyk.

- Jest bardzo dobrą zawodniczką, najlepszą na świecie, bardzo ją szanuję. Ja może nie jestem najlepsza, ale mogę pokonać najlepszą - odpowiedziała mu Polka

Potem padło kolejne pytanie od dziennikarza, który spytał, skąd płynie niechęć Jędrzejczyk do pomysłu walki z Kowalkiewicz.

- Twój bilans walk do 10-0. Jesteś niepokonana, dlaczego Joanna powiedziała, że nie jesteś na jej poziomie? Ma z tobą jakiś problem? - zapytał dziennikarz.

- Nie wiem. Myślę, że po prostu się boi - odpowiedziała mu Kowalkiewicz.

Jędrzejczyk zmasakrowała Penne i obroniła pas [DUŻE ZDJĘCIA]


Więcej o:
Komentarze (14)
UFC 201. Kowalkiewicz: Jędrzejczyk się mnie boi. Zróbmy to! Polska siła kontra polska siła
Zaloguj się
 • juventusiak87

  Oceniono 1 raz 1

  "Polska siła kontra Polska siła."

  No i CO Z TEGO ?! Masło maślane ...

 • tomtg123

  Oceniono 1 raz 1

  Obydwie panie są pracownicami przemysłu rozrywkowego - wypowiedzi z cyklu
  "ona się mnie boi" , "ale nieprawda, to ona się mnie boi bardziej" , "odgryzę jej łeb" , "zabiję ją cyckiem" itd. itp. to część tego przemysłu.
  Taki lokalny folklor. Czy warto to cytować ? Czemu nie. Ale nikt rozsądny nie bierze takich pokrzykiwań na serio, to po prostu element kampanii reklamowej przed walką, którą to walkę trzeba w mediach jak najkorzystniej sprzedać.

 • oko-85

  Oceniono 1 raz 1

  piekne pompowanie balona.... kowalkiewicz sportowo nie ma szans z joanna... no ale glupie teksty i medialne show zwiazane z walka pol-pol nabije kasy.... zal

 • juventusiak87

  0

  5/8 devil inside ...

 • taus

  0

  I jeszcze to zdjęcie potwierdzające tezę Jędrzejczyk, że MMA to sport, a nie żadne mordobicie!

 • Janusz Lech

  0

  Więcej pokory pani Kowalkiewicz , żebyś się czasem nie ocknęła na macie w pozycji horyzontalnej . Ktoś Cię podpuszcza , żeby zgarnąć kasę a Tobie zostanie obita morda .

 • kater-11

  0

  Sposób na życie ...obić komuś mordę ... . Lepiej tak , niż na zmywaku lub zostać sprzątaczką ? nigdy w życiu . Lepiej żyć normalnie i robić makeup niż w wieku 60 lat czekać na ...lanie po mordzie ... i makeup po bójce .

 • litwin1984

  0

  Hahha...no chyba, że Otylia :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX