Sport.pl

KSW. Popek "Król Albanii" potwierdza: Wracam do MMA

Kontrowersyjny raper przyznał w filmie zamieszczonym na swoim kanale na YouTube, że wraca do ringu. Właściciele KSW potwierdzają, że trwają rozmowy. "To nie żadna ściema" - mówi w rozmowie ze Sport.pl Martin Lewandowski
Właściciele KSW mieli odchodzić od tak zwanych "freak fightów", czyli pojedynków osób nie do końca związanych ze sportami walki, ale wygląda na to, że zrobią wyjątek. Współwłaściciel KSW Maciej Kawulski udostępnił na swoim tweeterze zdjęcie z Pawłem "Popkiem" Rakiem, sugerujące, że trwają rozmowy odnośnie podpisania kontraktu pomiędzy federacją a raperem.

- Trwają rozmowy z Popkiem, więc nie jest to żadna ściema. Jednak na ten moment nie zawarliśmy jeszcze żadnej oficjalnej umowy. - powiedział specjalnie dla Sport.pl, Martin Lewandowski współwłaściciel federacji KSW. Udział Popka może zostać oficjalnie potwierdzony w piątek, podczas najbliższej gali KSW.

Raper na swoim kanale na Youtubie, powiedział: "Wracam do KSW, także będę tylko biegał po lasach".W przeszłości, kontrowersyjny raper pojawił się już na KSW, ale nie w roli zawodnika. Podczas gali KSW 32 "Road to Wembley" nagrał filmik, który rozpoczynał zawody. Możecie obejrzeć go tutaj .

- Ewentualnej walki Popka nie można traktować jako "freak fightu", ponieważ ma on już na swoim koncie kilka walk w MMA. - powiedział Lewandowski.

Do tej pory Popek stoczył trzy walki na zasadach wszechstylowej walki wręcz. Wszystkie pojedynki stoczył w Wielkie Brytanii w 2008 roku. Najpierw pokonał Glena Reida (0-3),a potem Keva Simsa (1-6, 1 Sub). W swoim trzecim starciu przegrał z Sanderem Duyvisem (3-4, 1 KO). O jego ostatniej walce było głośniej jednak z innego powodu. "Kibice" Popka po przegranej ich idola zdemolowali halę. Od tej pory miał zakaz występów w walkach MMA na terenie Anglii.

Lewandowski po strzeleniu czterech goli Realowi: Szkoda, że nie było piątej [CYTATY Z "NIENASYCONEGO"]


Zdjęcie Everfight Rękawice MMA-4 Zdjęcie Green Hill Rękawice przyrządowe CFBM-2079a Zdjęcie Professional Fighter Rękawice bokserskie treningowe KSW
Everfight Rękawice MMA-4 Green Hill Rękawice przyrzą... Professional Fighter Rękawi...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (37)
KSW. Popek "Król Albanii" potwierdza: Wracam do MMA
Zaloguj się
 • rzuffff

  Oceniono 10 razy 8

  Popek kojarzy mi się ze śmierdzącym petem z Popularnego (takie papierosy dawniej, bardzo niskiej wartości, bez filtra). Tego "rapera" jednak nazwałbym Pizdek - jakoś bardziej mi pasuje...

 • grejpfrut80

  Oceniono 7 razy 7

  Żałosny pajac z tego Popka.

 • al-bundy

  Oceniono 7 razy 5

  Chodziłem z tym pajacem do podstawówki. Nieraz skopałem mu doopsko i od tego czasu ma traumę - wyżywa się na słabszych, tnie się itd.

 • nox67

  Oceniono 2 razy 2

  Nie znam .I dobrze bo jak widzę tych wariatów w klatce to mi zaraz źle jest.

 • cezar85

  Oceniono 4 razy 2

  córki radnej z pis'u i tych dwóch policjantów nie chcecie w ringu?

  ja bym obejrzał

 • stronzo_bestiale

  Oceniono 1 raz 1

  Poważna sprawa. Ja bym go widział w starciu z Jolą Rutowicz, Grodzką albo jakimś innym Majdanem.

 • nagabywacz-kur

  Oceniono 1 raz 1

  następnie będzie startował do wyborów prezydenckich z listy Kukiz 15

 • da3lek

  Oceniono 1 raz 1

  ojezu, znowu dostanie wpie...i tyle

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX