Sport.pl

UFC. Fatalny debiut Grabowskiego

Damian Grabowski zadebiutował w UFC. Nie była to jednak udana walka. Przegrał w Las Vegas z Derrickiem Lewisem już w 1. rundzie.
Pojedynek musiał przerwać sędzia ringowy, bo "Polski Pitbull" zbierał ostre cięgi. Już jeden z pierwszych ciosów rozciął skórę na głowie Polaka, który otrzymywał uderzenia pięściami i łokciami. Nie był w stanie sprowadzić Amerykanina do parteru i realizować swojego scenariusza.

Sędzia ringowy zdecydował się przerwać pojedynek już po 2 minutach i 17 sekundach, choć decyzja może być kontrowersyjna. Polak otrzymywał uderzenie za uderzeniem, ale był w stanie dalej walczyć.Była to jego czwarta zawodowa porażka. Wygrał w sumie 20 walk.

Najważniejsze polskie walki bokserskie [TOP 11]


Więcej o:
Komentarze (2)
UFC. Fatalny debiut Grabowskiego
Zaloguj się
  • yanusz2760

    0

    to że był w stanie walczyć o niczym nie świadczy,przecież widać jak jest demolowany i w każdej chwili może stać mu się poważna krzywda--brawo sędzia

  • kliczko123

    0

    Dał ciała i tyle.Przeciwnik zdecydowanie większy i silniejszy i niestety to zaważyło na wyniku tej walki.No cóż Damian teraz musi przemyśleć swoją karierę i czekać na kolejną walkę dla UFC bo mimo słabego występu prawdopodobnie dadzą mu drugą szansę bo to kat.ciężka,która jest słabo obsadzona ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX