Sport.pl
LP: Zawodnik: Kraj: Punkty (pkt.) :
1. Kamil Stoch Polska 278.0
2. Peter Prevc Słowenia 265.3
3. Anders Bardal Norwegia 264.1
...
7. Maciej Kot Polska 255.8
13. Jan Ziobro Polska 252.4
32. Dawid Kubacki Polska 118.3

Wi�cej o wydarzeniu

Soczi 2014. Rywale o Stochu: Czapki z głów!

Kamil Stoch we wspaniałym stylu zwyciężył w niedzielę w konkursie na normalnej skoczni w Soczi. Rywale polskiego skoczka nie kryją uznania dla mistrza olimpijskiego. - Dostaliśmy od niego lekcję już w Willingen, teraz to samo zrobił w Soczi - opowiada srebrny medalista, Słoweniec Peter Prevc.

Soczi 2014. Złoty Stoch! "Pompowanie balonika" nie poszło na marne

Złoto Kamila Stocha przysporzyło wiele radości nie tylko samemu skoczkowi i jego rodzinie, ale też wszystkim kibicom w kraju. My, jako redakcja Sport.pl, jesteśmy teraz jeszcze bardziej dumni z sukcesu Polaka, który przekonał kibiców, że uważanie go za faworyta, gdy jest w takiej formie i prowadzi w Pucharze Świata, wcale nie jest pompowaniem balonika..

Soczi 2014. Polska prasa: Stoch jak Neo w Matrixie

"Zobaczyliśmy pomnożony przez dwa pokaz perfekcji, dynamiki, wyczucia odbicia", Stoch "uczy się skoczni, jakby to był software do pobrania, jak Neo w Matrixie" - zachwycają się polskie dzienniki po złotym medalu olimpijskim zdobytym przez Kamila Stocha.

Soczi 2014. Wielkie emocje Tomasza Zimocha. "Niech leci w tym malinowym kostiumie! Kamil Stooooooooooooch!"

Komentator Polskiego Radia Tomasz Zimoch znany jest z niezwykle emocjonalnego komentowania. Wszyscy pamiętamy jego krzyk "Panie Turek, kończ pan ten mecz", kiedy Widzew Łódź w 1996 roku eliminował Broendby w walce o Ligę Mistrzów. Mijają lata, a znany dziennikarz wciąż jest w formie. Komentując zwycięski dla Kamila Stocha konkurs olimpijski w Soczi, krzyczał: "Niech leci w tym malinowym kostiumie! Jest mistrzem olimpijskim! Kamil Stoooooooooch!!!". Ciarki murowane!