Biathlon. Julia Pieper nie żyje. Prawdopodobnie popełniła samobójstwo

Julia Pieper

Julia Pieper (Fot. biathlon-online.de)

19-letnia Julia Pieper nie żyje. Jak informuje "Focus", niemiecka biathlonistka zmarła w wyniku postrzału z broni sportowej.


O śmierci Pieper poinformował w sobotę serwis biathlon-online.de, nie podając szczegółów. Jak pisze "Focus", zawodniczka zmarła 16 lutego po południu w wyniku postrzału z broni sportowej. Rzecznik policji poinformował, że wszystko wskazuje na samobójstwo.

Pieper była zawodniczką niemieckiej kadry C. W 2013 roku brała udział w mistrzostwach świata juniorów w Obertilliach, gdzie zajęła 27., 20. i 22. miejsce indywidualnie, oraz 7. w sztafecie. Na co dzień reprezentowała barwy klubu WSV Oberhof, chodziła do gimnazjum sportowego w Oberhofie.

- Czytałam już o tym w internecie - mówiła wracająca z Soczi niemiecka biathlonistka Andrea Henkel. - Właściwie jej nie znałam, ale w zeszłym roku biegłam z nią na jednych zawodach - dodała.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone

Zobacz także
  • Krystyna Pałka Soczi 2014. Pałka: Jestem w szoku [WIDEO]
  • Evi Sachenbacher-Stehle Soczi 2014. Co skusiło Evi Sachenbacher-Stehle?
  • Złota sztafeta Ukrainy: Wita Semeranko, Julia Dżyma, Olena Pidruszna i Walja Semerenko Soczi 2014. Trenerka mistrzyń olimpijskich: Jest taki kraj, Ukraina, i potrafi być w czymś najlepszy na świecie
Skomentuj:
Biathlon. Julia Pieper nie żyje. Prawdopodobnie popełniła samobójstwo
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje