Sport.pl

Soczi 2014. Amerykański bobsleista wyważył drzwi łazienki

Amerykański bobsleista Johnny Quinn zniszczył drzwi łazienki w swoim pokoju w wiosce olimpijskiej, bo nie mógł się z niej wydostać. Zdjęcie, które umieścił później na Twitterze, udostępniają ludzie na całym świecie.


- Brałem prysznic i drzwi się zatrzasnęły. Nie miałem telefonu, by zadzwonić, więc wykorzystałem mój bobslejowy trening, by się wydostać - skomentował Quinn.

30-letni Amerykanin w przeszłości grał w NFL w zespołach Buffalo Bills i Green Bay Packers. W kadrze bobslejowej USA jest od 2010 roku. W Soczi wystartuje w dwójce z Nickiem Cunninghamem oraz w czwórce z Cunninghamem, Justinem Olsenem i Dallasem Robinsonem.

Dziennikarze i sportowcy w Soczi jeszcze przed igrzyskami narzekali na liczne niedociągnięcia organizacyjne, dotyczące najczęściej zakwaterowania. Założone konto @SochiProblems na Twitterze śledzi 296 tysięcy internautów.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone

Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Dla kogo Złota Piłka? Dziwne miejsce Roberta Lewandowskiego w rankingu znanego portalu Dla kogo Złota Piłka? Dziwne miejsce Roberta Lewandowskiego w rankingu znanego portalu
  • Pochettino zostawił piłkarzom Tottenhamu ostatnią, wzruszającą wiadomość Pochettino zostawił piłkarzom Tottenhamu ostatnią, wzruszającą wiadomość