Sport.pl

Fenomenalny debiut Petra Cecha! Czech obronił dwa rzuty karne [WIDEO]

Petr Cech zadebiutował w hokejowej drużynie Guildford Phoenix. Czeski bramkarz zaprezentował się kapitalnie, pomagając swojej drużynie zwyciężyć po serii rzutów karnych.

Petr Cech karierę piłkarską zakończył już kilka miesięcy temu. Od tamtej pory był dyrektorem technicznym w Chelsea, jednak chęć poszukiwania nowych wyzwań sprawiła, że Czech zdecydował się na pomoc hokejowej drużynie Guildford Phoenix, która swoje mecze w drugiej lidze rozgrywa blisko miejsca, gdzie legenda londyńskiego klubu mieszka.

Czeski bramkarz znakomicie rozpoczął swoją hokejową karierę. 37-letni Cech w znaczący sposób przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu nad Swindon Wildcats 2, broniąc dwa rzuty karne. - Nikt mi tego nie zabierze, co jest naprawdę miłe - powiedział po zakończeniu spotkania.

- Jeśli masz jakieś marzenie i gonisz za nim, a potem robisz wszystko, by się spełniło... Zrobiłem już to w piłce nożnej, gdzie spełniły się wszystkie moje marzenia - powiedział po wygranym spotkaniu. - Powiedziałem, że to może być moje ostatnie marzenie, które mam nadzieję spełnić. Bardzo ciężko na to pracowałem - zakończył Petr Cech.

Więcej o:
Komentarze (12)
Fenomenalny debiut Petra Cecha! Czech obronił dwa rzuty karne [WIDEO]
Zaloguj się
 • move_like_jagr

  Oceniono 8 razy 6

  once a legend always a legend.

 • dynia71

  Oceniono 7 razy 5

  W Czechach hokej to religia. Regularnie jeżdżę do nich ma turnieje z drużyną syna plus na ligę. Nasi odstają w każdym elemencie gry, to jest przepaść. Polecam serdecznie, zamiast naszej kopanej kto ma blisko niech jedzie tam na hokej, zobaczy klasę światową.

 • grzespelc

  Oceniono 3 razy 3

  Choćby dla ciekawostki mogliście dodać, że gwiazda zespołu Swindon jest reprezentant Polski - Malasiński, i kto wie, czy to nie on strzelał któryś z tych karnych. No ale skąd pismaki mieliby to wiedzieć...

 • moppy

  Oceniono 2 razy 2

  Wspaniały sportowiec.

 • jackk3

  Oceniono 8 razy -4

  Paradio hokeja - niech sobie da spokoj. Ale radoche prawdopodobnie mial.

 • mowiejakniema

  Oceniono 21 razy -13

  Był taką cipką, że w gałę grał w kasku a do hokeja się pcha. Tam mu dyńkę będą wstrząsać po 3 razy w każdym meczu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX