Sport.pl

Mariusz Czerkawski w "Wilkowicz Sam na Sam": Długi, komornik, nadszarpnięte zaufanie do hokeja. Mam nadzieję, że winni zostaną ukarani

- Hokej się nie załapał na zmianę lat 90. Krwawienie było coraz bardziej bolesne, ale nikt się nie spodziewał aż takiej lawiny kłopotów jaka jest teraz: długi, komornik, nadszarpnięte zaufanie do hokeja. I my tak naprawdę nie wiemy ani jakie są naprawdę długi, ani na co poszły te pieniądze, kto jest winowajcą. Prokuratura działa i mam nadzieję że winni zostaną ukarani - mówi w "Wilkowicz Sam na Sam" Mariusz Czerkawski. Pierwszy Polak w lidze NHL opowiada o kłopotach polskiego hokeja, o swojej karierze i o tym, dlaczego nie ma ochoty zostać celebrytą.

Ludzie koło pięćdziesiątki czasem chcą zmienić swoje życie, poszaleć. Ja już nie muszę, ja to wszystko miałem. Dyskoteki, szampany, Saint-Tropez. Już dwa razy podchodziłem do bycia prezesem związku hokejowego, ale okazało się, że to niemożliwe. Co poradzić, jeśli ludzie mimo kłopotów nie chcą oddać władzy? Nie ma sezonu, żeby nie zadzwonili z Tańca z Gwiazdami czy jakiejś Azji Express. 10 lat odmawiamy. Można zostać celebrytą. Ale można też być biznesmenem - mówi w "Wilkowicz Sam na Sam" pierwszy Polak w lidze NHL, Mariusz Czerkawski.


 

Więcej o:
Komentarze (28)
Mariusz Czerkawski w "Wilkowicz Sam na Sam": Długi, komornik, nadszarpnięte zaufanie do hokeja. Mam nadzieję, że winni zostaną ukarani
Zaloguj się
 • strach_sie_bac

  Oceniono 39 razy 35

  "Nie ma sezonu, żeby nie zadzwonili z Tańca z Gwiazdami czy jakiejś Azji Express. 10 lat odmawiamy."

  Szacun Mariusz, szacun, nie każdy musi być prostytutką.

 • tigr

  Oceniono 18 razy 16

  Panie Mariuszu. Tak trzymać! :D

 • piotrt707

  Oceniono 13 razy 11

  Poziom człowieka !! Wielki szacunek !

 • zebrzec

  Oceniono 13 razy 11

  jak jeszcze open ligę wprowadzą, to jako reprezentacja nie będziemy 3-4 ligą tylko ósmą, i będziemy grać z Jemenem i innymi Tajwanami...

 • remo29

  Oceniono 11 razy 5

  No jak to, przecie minister Bańka obiecał sprawę wyjaśnić, zdjęcia sobie porobił, pouśmiechał się, czwarty rok leci i nie zdążył pomóc? A zreformowana prokuratura pana Zbyszka co? Też nic? Tacy wszyscy zarobieni?

 • Witold Urbanowicz

  Oceniono 6 razy 4

  Mafia mafia mafia hokejowa i co poradzić Panie Mariuszu. W Oświęcimiu na lodowisku Unii w czasie turnieju dawno temu widziałem jak rodziła się kariera młodziutkiego M.Czerkawskiego. Szacun.

 • bonenecklace

  Oceniono 3 razy 1

  Gdyby Czerkawski był takim specjalistą na jakiego się kreuje i jego kreują, to obecnie byłby w sztabie trenerskim jakiegoś zespołu klubowego z Europy albo NHL. Nie jest i to właściwie podsumowanie jego osoby i fachowości. Trzeba być jakimś masochistą, żeby pchać się do polskiego hokeja, który jest takowym tylko z nazwy. Zaplecze zaplecza zaplecza. To tak jakby Mourinho chciał przyjść do polskiej ekstraklapy piłkarskiej. Polski hokej wymaga kompletnej przebudowy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX